Bohemia 2015

V srpnu jsme s mámou byli na pětidenních mezinárodních závodech. Konalo se to od 5. do 9. srpna 2015. Celkem tam bylo 26 národností např. Kanada, Rusko, ale i Izrael. První etapa byla middle, byl to úplně klasický závod. Byl jsem 7. a ztráta na vítěze byla 2:28 min. Druhá etapa pro mě byla lepší, bylo to kratší a shromaždiště bylo na stejném místě. Po celou dobu bylo šílené vedro a všude byli agresivní vosy, mě píchla jen jedna. Chytali jsme je na pivo. A celkově jsem byl třetí o 38 vteřin, prvních 5 nás bylo v jedné minutě. Třetí etapa se mi povedla nejvíc, sice jsem byl 3., ale celkově jsem byl první o 48 vteřin. A pak čtvrtá etapa byla pro mě nejhorší. Ráno se mi udělalo strašně zle a zvracel jsem 4x před a po závodě také 4x.V lese jsem běžel jen polovinu a druhou polovinu to vůbec nešlo, bylo mi strašně špatně. A pátou etapu jsem neběžel vůbec, protože jsme jeli dřív domů. Máme mě už nepusti la do lesa, musel jsem se uzdravit, chtěl jsem jet rovnou na soustředění s fotbalem. Ale moc se mi tam líbilo a bavilo mě to.

Vašek

Příspěvek byl publikován v rubrice Závody. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.