Krátká trať ve Zvánovicích 27.10.2013

Neděle ráno. Jedem na závody ( překvapivě, jinak bych tenhle článek nepsala). Je to blízko, svítí sluníčko a je to na tričko. Supr den!

Centrum závodu bylo uprostřed Zvánovic.V podivně zatuchlé hospůdce - otevření oken by neuškodilo. Naštěstí se MFP přesunulo ven na antukové hřiště už kvůli tomu, abychom zapíchli naše úžasné křídlo, protože Dobříš už měl zapíchnuto.

Postupně jsme začali startovat. Ti kteří startovali později, se bavili tím, že ostatní doprovázeli na start, který byl 2000 do kopce - dokonalé zabití času - nebo si kopali na hřišti (pozn. redaktora: do teď nechápu proč byl Tonda při hraní fotbalu na čtyřech). NECHUTNÝ bylo, že jsme šli kolem cíle cestou na start a říkali si: budu tu za dvě hodiny nebo za půl? Jako vždy jsem dorazila na start asi o deset minut dřív.

Já osobně si závod vážně užila. Žluto-oranžovo-červený les, celkem v pohodě kontroly a dokonce jsem i běžela. Terén nakonec nebyl zase tak děsivý, jak jsem čekala. I když množství kamenů bylo nechutný. A zlepšila jsem si chuť z minula.

Nesmím zapomenout na společenskou část závodu. Kroužek  který vznikl před vyhlašováním ( MFP samozřejmě zase zářilo), kde se rozebíralo umístění dorostenecké dámské štafety na Mistrovství Evropy na 1. místě.!!! A vznikl nápad na transparent, kterým bychom mohli vítat  Báru na letišti: Z a BR na ME GR OBR. Vyhlašuji soutěž, kdo správně rozluští tuto zkratku,  dostane ode mě lízátko. Soutěž platí pro všechny kromě těch, co byli součástí SKTO (společenského kroužku tvořivých orienťáků). Aspoň uvidíme, kdo čte stránky.

Příště pojeďte taky, ať nemusíte číst článek, jaký to bylo a zažít si to na vlastní kůži!

H10: 5.Šrámek Jaromír, 15.Jiroušek Šimon
H12: 2.Šimša Martin, 4.Siegl Matyáš, 6.Forst Antonín, 19.Petho Alex, 22.Votruba Jan, 24.Vedral Tomáš
H14: 3.Jiroušek Matyáš
H16: 4.Kohout Matyáš

Výborní dospěláci: Zita (3. v D21K), Dáša (3. v D35), Iva (5. v D35), Eva (9. v D35), Petr Sl. (8. v H35) a Roman (5. v H45).

Příspěvek byl publikován v rubrice Závody. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.