Oblastní žebříček Sulice-Hlubočinka 20.10.2013

V neděli 20. Října jsme odjeli na závody do Hlubočinky, kde Kamenice postavila klasiku. Jel nás tam rekordní počet – neskutečných 67 závodníků! Shromaždiště bylo na hřišti, kde nám celou dobu příjemně  svítilo sluníčko. Foukal vítr a na obloze poletovalo mnoho draků.

Kategorie  DH16 a vyšší běželi na mapě 1:15 000. Terén byl kopcovitý a zarostlý, s mnoha zakázanými prostory. Na stovku všichni museli běžet do dlouhého kopce a do cíle jsme běželi 190 metrů po kraji louky.

Jak už jsem psala, jelo nás do Hlubočinky 67, to by bylo, kdyby nikdo neuspěl.

V kategorii D10 skončila Pája Šimšová na 7. místě, Laura De Heij na 8. místě, Veronika Zichová na 9. a Ema Pračková na 12. V kategorii D12 skončila Bára Šimšová na 7. místě. V D14skončila Maruška Vyhnálková 3. za Dorkou Dědkovou. Hanka Šrámková byla pátá. Eliška Sieglová skončila v kategorii D16 na 2. místě, za Kateřinou Janovskou. Všichni gratulujeme Báře Vyhnálkové za skvělé 4. místo v kategorii D21L! V kategorii D35L skončily dvě vteřiny po sobě Sieglová Dáša a Forstová Lenka na 7. a 8. místě.

V H10 byl Jaromír Šrámek 6. V kategorii H12 skončil Martin Šimša na 3. místě, Tonda Forst 7. a Matyáš Siegl 8. V H14 skončil Filip Thein šestý, Lukáš Libiger desátý, Jack Pockley třináctý aMatyáš Jiroušek čtrnáctý.  V H16 doběhl Matyáš Kohout 6. V kategorii H21K skončil Míra Šimša osmý. V H21L byl David Rožek 12., Petr Kučera 16. a Tomáš Pračka 19.

Všem gratuluji za skvělé výsledky,

Autor článku: Eliška

Příspěvek byl publikován v rubrice Závody. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.