Trénink 22.4. – Strašín

Dnes bylo pěkné počasí, i když sedíc celý trénink na dece u počítače jsem docela zmrznul a to běhání jsem vám záviděl. Běhaly se okruhy, délka každého cca 1km. Někteří stihli všech 6, všichni ale dali minimálně dva, což je super. Všechny je potřeba pochválit.

Tratě A,B,G,H,W,X. Pár fotek je zde

Response code is 400

a výsledky jsou zde:


 


A Course (1): 1 KP 1.0 km


  #    NR Name                      Club       Result                
 1.     0 Bára                      x135       00:05:06
 2.    13 Jaromír Šrámek            RIC        00:05:52 +00:46
 3.    63 Jakub Pockley             RIC        00:06:49 +01:43
 4.    60 Anna Formánková           RIC        00:07:04 +01:58
 5.    18 Laura De Heij             RIC        00:07:16 +02:10
 6.     0 Michal Jílek              x136       00:07:25 +02:19
 7.    17 Štěpán Holeček            RIC        00:07:45 +02:39
 8.    89 Bohdana Vařeková          RIC        00:08:07 +03:01
 9.     5 Marie Vyhnálková          RIC        00:08:18 +03:12
10.     0 Adam Vojta                x72        00:08:44 +03:38
11.    24 Hynek Tolar               RIC        00:09:41 +04:35
12.    84 Lucie Růžičková           RIC        00:10:12 +05:06
13.    65 Tomáš Krumlovský          RIC        00:10:48 +05:42
14.    90 Klára Jakešová            RIC        00:11:55 +06:49
15.     0 Matyáš Kulhan             x93        00:12:16 +07:10
16.     0 Ondra                     x7         00:12:18 +07:12
17.    27 Jakub Hlubuček            RIC        00:12:29 +07:23
18.    29 Markéta Kotenová          RIC        00:12:31 +07:25
19.     0 Tereza                    x54        00:12:45 +07:39
20.     0 Michal Makl               x28        00:12:47 +07:41
21.    20 Barbora Kotenová          RIC        00:13:49 +08:43
22.     0 Isabela                   x19        00:13:58 +08:52
23.     0 Tomáš Lazar               x9         00:14:10 +09:04
24.    81 Matyáš Kubát              RIC        00:14:23 +09:17
25.     0 Dalibor Kotek             x90        00:17:02 +11:56
26.     0 Eliška Šťástková          x84        00:19:35 +14:29
27.    73 Vojtěch Krumlovský        RIC        00:29:44 +24:38
28.    69 Jirka Pecháček            RIC        00:29:51 +24:45


B Course (2): 1 KP 1.3 km


  #    NR Name                      Club       Result                
 1.     0 Bára                      x114       00:06:35
 2.    60 Anna Formánková           RIC        00:08:11 +01:36
 3.    39 Iva Šrámková              RIC        00:08:23 +01:48
 4.    23 Václav Hudos              RIC        00:08:29 +01:54
 5.    26 Martina Pelantová         RIC        00:08:48 +02:13
 6.    63 Jakub Pockley             RIC        00:08:49 +02:14
 7.     0 Alex                      x110       00:09:00 +02:25
 8.    18 Laura De Heij             RIC        00:09:22 +02:47
 9.    89 Bohdana Vařeková          RIC        00:09:28 +02:53
10.    17 Štěpán Holeček            RIC        00:09:30 +02:55
11.    24 Hynek Tolar               RIC        00:10:20 +03:45
12.     5 Marie Vyhnálková          RIC        00:11:18 +04:43
13.    10 Barbora Sládečková        RIC        00:11:41 +05:06
14.    29 Markéta Kotenová          RIC        00:12:05 +05:30
15.    27 Jakub Hlubuček            RIC        00:12:42 +06:07
16.     0 Terka                     x20        00:13:20 +06:45
17.    65 Tomáš Krumlovský          RIC        00:13:25 +06:50
18.     0 Eliška                    x17        00:14:17 +07:42
19.     0 Dalibor                   x14        00:14:24 +07:49
20.    90 Klára Jakešová            RIC        00:14:52 +08:17
21.    81 Matyáš Kubát              RIC        00:14:55 +08:20
22.     0 Matyáš Kulhan             x37        00:15:23 +08:48
22.     0 Kuba Rýc                  x122       00:15:23 +08:48
24.     0 Isabela                   x103       00:16:03 +09:28
25.     0 Tomáš Lazar               x57        00:16:18 +09:43
26.    83 Ema Růžičková             RIC        00:17:02 +10:27
27.    32 Kristýna Hudosová         RIC        00:21:49 +15:14
28.    69 Jirka Pecháček            RIC        00:23:44 +17:09
29.    73 Vojtěch Krumlovský        RIC        00:23:49 +17:14


G Course (3): 1 KP 1.0 km


  #    NR Name                      Club       Result                
 1.    53 Mikuláš Černohorský       RIC        00:06:14
 2.     0 Bára Vyhnálková           x88        00:06:16 +00:02
 3.    38 Pavel Koten               RIC        00:06:51 +00:37
 4.    60 Anna Formánková           RIC        00:07:26 +01:12
 5.    80 Vilda                     RIC        00:09:00 +02:46
 6.    39 Iva Šrámková              RIC        00:09:06 +02:52
 7.    18 Laura De Heij             RIC        00:09:12 +02:58
 8.     5 Marie Vyhnálková          RIC        00:09:14 +03:00
 9.    13 Jaromír Šrámek            RIC        00:09:30 +03:16
10.    63 Jakub Pockley             RIC        00:09:46 +03:32
11.    89 Bohdana Vařeková          RIC        00:10:04 +03:50
12.     0 Michal Jílek              x59        00:10:07 +03:53
13.    17 Štěpán Holeček            RIC        00:10:47 +04:33
14.    10 Barbora Sládečková        RIC        00:11:17 +05:03
15.     0 Adam                      x99        00:12:20 +06:06
16.    23 Václav Hudos              RIC        00:12:43 +06:29
17.    26 Martina Pelantová         RIC        00:14:02 +07:48
18.    20 Barbora Kotenová          RIC        00:14:54 +08:40
19.     0 Kuba Rýc                  x85        00:15:38 +09:24
20.    20 Barbora Kotenová          RIC        00:15:50 +09:36
21.    90 Klára Jakešová            RIC        00:15:52 +09:38
22.     0 Alex                      x24        00:15:54 +09:40
23.     0 Isabela                   x138       00:17:05 +10:51
24.    29 Markéta Kotenová          RIC        00:17:09 +10:55
25.     0 Ondra                     x64        00:18:16 +12:02
26.    68 Vít Pecháček              RIC        00:18:49 +12:35
27.    83 Ema Růžičková             RIC        00:18:59 +12:45
28.    65 Tomáš Krumlovský          RIC        00:21:16 +15:02
29.     0 Tomáš Lazar               x115       00:22:43 +16:29


H Course (4): 1 KP 1.1 km


  #    NR Name                      Club       Result                
 1.     0 Bára                      x70        00:06:31
 2.    53 Mikuláš Černohorský       RIC        00:06:39 +00:08
 3.    38 Pavel Koten               RIC        00:08:23 +01:52
 4.    13 Jaromír Šrámek            RIC        00:08:29 +01:58
 5.    39 Iva Šrámková              RIC        00:08:38 +02:07
 6.    60 Anna Formánková           RIC        00:08:49 +02:18
 7.    80 Vilda Rožek               RIC        00:08:51 +02:20
 8.    63 Jakub Pockley             RIC        00:09:37 +03:06
 9.     5 Marie Vyhnálková          RIC        00:09:39 +03:08
10.    17 Štěpán Holeček            RIC        00:10:37 +04:06
11.    84 Lucie Růžičková           RIC        00:11:15 +04:44
12.     0 Tomáš Kubát               x31        00:11:17 +04:46
13.     0  Vojta                    x5         00:11:22 +04:51
14.     0 Alex                      x55        00:12:12 +05:41
15.     0 Michal Jilek              x29        00:12:15 +05:44
16.    10 Barbora Sládečková        RIC        00:12:41 +06:10
17.    23 Václav Hudos              RIC        00:12:57 +06:26
18.    26 Martina Pelantová         RIC        00:13:26 +06:55
19.    20 Barbora Kotenová          RIC        00:13:38 +07:07
20.    18 Laura De Heij             RIC        00:13:42 +07:11
21.    68 Vít Pecháček              RIC        00:13:51 +07:20
22.    89 Bohdana Vařeková          RIC        00:14:39 +08:08
23.     0 KUba Rýc                  x42        00:19:45 +13:14
24.    65 Tomáš Krumlovský          RIC        00:20:08 +13:37
25.     0 Terezka                   x112       00:20:12 +13:41
26.     0 Tomáš Lazar               x152       00:20:29 +13:58


W Course (5): 1 KP 1.1 km


  #    NR Name                      Club       Result                
 1.     0 Bára                      x30        00:08:32
 2.     0 Tomáš Kubát               x101       00:09:03 +00:31
 3.    60 Anna Formánková           RIC        00:09:33 +01:01
 4.     5 Marie Vyhnálková          RIC        00:09:36 +01:04
 5.    38 Pavel Koten               RIC        00:10:05 +01:33
 6.    39 Iva Šrámková              RIC        00:10:34 +02:02
 7.     0 Michal Jílek              x123       00:11:01 +02:29
 8.    13 Jaromír Šrámek            RIC        00:11:25 +02:53
 9.    69 Libor Pecháček            RIC        00:11:53 +03:21
10.    53 Mikuláš Černohorský       RIC        00:12:10 +03:38
11.    67 Gábina Hudosová           RIC        00:13:09 +04:37
12.    63 Jakub Pockley             RIC        00:13:22 +04:50
13.    80 Vilda                     RIC        00:14:11 +05:39
14.    10 Barbora Sládečková        RIC        00:17:12 +08:40
15.    84 Lucie Růžičková           RIC        00:18:18 +09:46


X Course (6): 1 KP 1.2 km


  #    NR Name                      Club       Result                
 1.    53 Mikuláš Černohorský       RIC        00:08:41
 2.    60 Anna Formánková           RIC        00:08:45 +00:04
 3.    80 Vilda Rožek               RIC        00:08:49 +00:08
 4.     0 Tomáš Kubát               x66        00:09:09 +00:28
 5.    38 Pavel Koten               RIC        00:09:31 +00:50
 6.     5 Marie Vyhnálková          RIC        00:09:39 +00:58
 7.    39 Iva Šrámková              RIC        00:10:09 +01:28
 8.    71 Jan Tolar                 RIC        00:10:20 +01:39
 9.    63 Jakub Pockley             RIC        00:11:07 +02:26
10.     0 Alex                      x87        00:11:46 +03:05
11.    13 Jaromír Šrámek            RIC        00:11:58 +03:17
12.     0 Adam Vojta                x44        00:12:28 +03:47
13.    10 Barbora Sládečková        RIC        00:13:33 +04:52
14.     0 Michal Jílek              x96        00:14:38 +05:57
        0 Bára                      x1         DQ      


Příspěvek byl publikován v rubrice Fotogalerie, Tréninky. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.