Přijímání nových členů

Ve školním roce 2022/2023 opět otevíráme přípravku orientačního běhu. Rádi přivítáme děti od 7 let, které rády běhají a baví je hledání pokladů (protože o tom vlastně celý náš sport je). Samozřejmě mohou přijít i děti starší, též uvítáme aktivní zapojení rodičů do činnosti oddílu (a vězte, že vás atmosféra tréninků a závodů brzy strhne a začnete trénovat a závodit s námi).

Zájemci se mohou přijít podívat na kterýkoliv z tréninků nebo náš oddíl můžete vyhledat na některém ze závodů v okolí Prahy. Oddíl OB Říčany najdete podle velkého černého křídla s naším logem, na větších závodech máme i velký červený stan. Všechno okolo závodu a OB vám na místě rádi vysvětlíme, poradíme, co a jak.

Závody se konají od konce března do konce října o víkendech. Seznam závodů, kterých se účastní členové OB Říčany, je na našich webových stránkách www.obricany.cz, záložka Akce.

Samozřejmě si můžete zkusit závod i jinde. Seznam všech závodů pořádaných v ČR i s odkazy na webové stránky se všemi pokyny k závodům atp. je na webových stránkách oris.orientacnisporty.cz. Zde zvolte daný kalendářní měsíc a v rozbalovací nabídce vyberte Středočeskou oblast.

Na stránce závodu bývá odkaz na domovskou stránku závodu, kde se dozvíte nezbytné informace, kde se závod koná, kdy, do kdy je potřeba se přihlásit. Hlaste se emailem dle pokynů pořadatele. Přihlášky do kategorie příchozích (P) nebo kategorie rodičů s dětmi (HDR) je možné většinou provést i na místě.