Oblastní žebříčky 19. a 20.9.

O víkendu jsme vyrazili na první dva závody středočeského žebříčku do Libušína a do Krňan. Z obou závodů vezeme dvě zlata a řadu dalších skvělých výkonů.

V sobotu 19.září jsme v počtu 31 vyrazili do Libušína u Kladna. Krásné počasí, hezky postavené tratě, trochu horší les a nepřesná mapa. V D10 zvítězila Markétka Kotenová, v D12 skočila Martina Pelantová druhá a hezky běžela i Emča Pračková (7.místo), v D16 doběhla Maruška Vyhnálková 3. Mezi dospělými Anička Stehlíková 4. v D21K a Bára Vyhnálková zlato v D21L. Nejsilnější zastoupení jsme měli (nebo spíš měly?) v D35K - 6 atletek z Říčan... nejlépe zaběhla Petra (2.místo), úžasný byl i výkon Lucky (5. příčka). Mezi kluky je třeba pochválit Ondru Tolara (5.místo v H10L), ale i Petra Polívku v H35L (porazil Pavla o 1 minutu).

V neděli v Krňanech nás bylo ještě víc, přihlášeno bylo 38 závodníků OB Říčany... takže kdybych měl sepisovat všechny hezké výkony, půjdu spát až ráno. Tedy jen zmíním jen tři opravdu mimořádné výkony:

• holky Vyhnálkovy obě vezou zlato z kategorií, kam věkem ještě nepatří
  • Zita po krásném výkonu stihla časový limit o jedinou vteřinu.

Libusin medailistky Libusin stupne D10 Libusin stupne D12

Příspěvek byl publikován v rubrice Závody. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.