Vánoční besídka OK Dobříš

Oddíl OK Dobříš pořádá vždy těsně před vánoci zakončení sezóny ve formě prestižního rodinného přeboru v halovém OB spojené s vánoční stromečkem a předáváním dárků. Udělalo nám velikou radost, že nás letos dobříšští oslovili a pozvali na tuto akci jako čestné hosty.

Říčanská reprezentace byla 4 členná, zároveň jsme tak vytvořili dvě družstva do rodinného přeboru: David + Vojta a Bára + Vilda. Na úvod akce proběhla krátká rozcvička, pak moderátor Kamil Arnošt představil hosty a vyzpovídal nejprve Davida jako trenéra a potom Báru, mistryni Evropy, jako vzor i pro dobříšské dorostence. Bára ukázala i svoje medaile z MED. Potom jsme předvedli jeden z našich oblíbených tréninků s tajenkou... a snad se to i některým dětem líbilo.

A pak následoval vlastní závod. Lehký orienťák v hale mezi lavičkami, brankami a švédskými bednami. Sčítaly se časy dětí a jejich rodičů. Výborně svůj závod rozběhl Vojtík, leč devátou kontrolu o pár metrů přeběhl a chvilku ji hledal... a kdo zná Vojtu ví, že s druhým místem se Vojta nesmíří. Vše tedy skončilo jako obvykle:IMG_7060

Vilda běžel více na jistotu a spolu s Bárou celkově v součtu zvítězili. Gratulujeme!

Díky dobříšským za pozvání i za krásné dary. Nápad na indoor oddílový přebor se nám moc líbí, skvělý je i nápad na zapojení rodičů. Co takhle využít tělocvičny a někdy únor-březen zorganizovat podobný přebor na Fialce?

IMG_7052 IMG_7064

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.