Členství 2015

I když to tak venku nevypadá, zima už je skoro ve své polovině. Do konce února je nutné provést registrace členů ve svazu OB pro další rok... a to se blíží. S tím souvisí i vaše členství v oddílu OB Říčany pro rok 2015.

V Přihláškovém systému se již objevil nový "závod" s názvem Členství 2015. Stejně jako při přihlašování na závod klikněte na křížek, vyplňte kategorii = požadovaný typ členství a svou volbu potvrďte. Křížek se změní ve fajfku, vaše jméno je na seznamu. O ostatní se postaráme. Současně prosím o validaci osobních dat ve vašem profilu (menu Nastavení) - hlavně rodné číslo a email (pro registraci povinné) a pokud možno i telefonní kontakt a alespoň obec trvalého bydliště.

V roce 2015 máme stejně jako loni dva typy členství v oddíle OB Říčany:

 1. Standardní členství = jsem dítě, chodím na tréninky, budu jezdit na závody
  • Cena 1000 Kč na pololetí
  • V ceně je registrace do ČSOS, startovné na oblastních a celostátních závodech zdarma, možnost účasti na soustředěních a společných akcích
 2. Jen závody = bohužel nemohu chodit na tréninky, ale chci jezdit na závody a případně na soustředění
  • Cena 200 Kč za rok
  • V ceně je registrace do ČSOS, možnost účasti na soustředěních a společných akcích
  • Startovné na pražských a celostátních závodech si každý platí sám, přihlášku a další servis zajišťuje oddíl
  • V této kategorii registrujeme všechny dospělé

Cena za členství, stejně jako všechny další platby oddílu, budou strženy z clearingového účtu daného člena ke konci února, ke stejnému datu bude provedena registrace v ČSOS.

Kdo již nechce být člen, tedy nechce ani chodit na tréninky, ani jezdit v roce 2015 na závody a s orienťákem končí, dejte vědět. Nutné bude vyrovnat clearingový účet (případně vám přeplatek zašleme) a ze systému vás smažeme. Pokud v roce 2015 nechcete závodit, ale do budoucna se chcete vrátit, tak vás jen v roce 2015 nebudeme registrovat do ČSOS... čili nic neplatíte, účet v Přihláškách vám ponecháme.

Jo, a malé děti, které ještě nezávodí, registrujeme zdarma 🙂

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.