Český pohár štafet Kroučová – sobota

Na dvoudenním Českém poháru ve štafetách naše děti reprezentovaly Středočeský kraj (Laura, Ema, Martina, Jára, Vilda - snad jsem na nikoho nezapomněl). A dalších 9 statečných vyrazilo v sobotu na štafety v kategoriích D18, D105 a Mix. Hlásili sluníčko, ale cestou trochu sprchlo a předpověď moc nevyšla. Centrum na fotbalovém hřišti bylo jako na greenu, takže pohoda. Při prezentaci zjišťujeme, že nemáme zaplaceno startovné. Suma daleko překračuje obvyklou hotovost, kterou vozíme. Smutný nešťastný obličej Šrámase obměkčuje jindy "přísné" 🙂 pořadatele a můžeme platit dodatečně. Nemusíme tedy domů a naopak se chystáme potrápit favority z celých Čech a Moravy. Začíná poprchávat. Naštěstí se objevuje Bára se stanem na zádech. Pěkný výkon, od parkoviště to bylo 1200m. Přichází Prakin, běží první úsek. Zita prý parkuje, je to tam nadlouho. Netuší, že rovněž běží první úsek. Zmatek utne Zita, která přichází, převlíká se, předává dítě k hlídání, vynechává ranní kávičku, kterou naopak absolvují Ivca a Eva, a jde na to. Jsme připraveni závodit.

V D18 běží výborně Maruška, dobíhá společně s Pragovkou. Hanka na druhém úseku chtěla všechny předběhnout ztečí přes hlubokou roli, bohužel byla skoro jediná, ostatní volili velký oběh, který se ale ukázal rychlejší a úspornější na síly. Tímto postupem ztrácí 5 minut. Bára na třetím úseku maká a dobíhá myslím 9.

V D105 holky běží dobře, ale na přední pořadí to nestačilo.

V Mixu se jednalo u Verči prý o první závody po 15 letech (nebo štafety? teď nevím) a rovněž to bylo poprvé za oddíl RIC (to vím určitě). Běží pěkně, má 6. čas na druhých úsecích. Prakin ji předával na 3. místě, takže velice slušně rozběhnuto. Šrámas nestačí na divočáky na 3. úseku a 9. čas odsouvá MIX na 9. místo.

Děti za Středočeský  kraj běžely moc pěkně, sem tam se objevila chybička. Na medaili dosáhl Jára - 2. místo v H12 společně se dvěma zástupci z KAM (Martin a Vítek). Gratulujeme.

Fotografie zde [pe2-gallery album="http://picasaweb.google.com/data/feed/base/user/115438562854657598645/albumid/6154751370636093217?alt=rss&hl=en_US&kind=photo" ]

Příspěvek byl publikován v rubrice Fotogalerie, Závody. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.