Konečné výsledky PPŽ – druhé místo pro RIC

Celkové výsledky PPŽ jsou na světě. OB Říčany celkově obsadily 2.místo, což je naprosto super! Konkurence je každý rok silnější, k tradičním soupeřům KAM a DKP nám letos ještě přibyli ještě nadupaní VSP (USK Praha) a ROZ (Roztoky). Vítězem PPŽ se stala Kotlářka, třetí za námi skončili USK Praha.

V závodě jednotlivců máme na bedně Markétku Kotenovou - 2.místo v D10, Marušku Vyhnálkovou - 1. v D14 a Vaška Hudose - 3.místo v H10. Ale všichni ostatní jste podávali skvělé výkony: v D10 Terka, Bea a Ema jsou seřazeny těsně pod bednou (4.-6.místo). V D12 je Martinka 5. a Laura 6. - obě si vyběhly pro příští rok licenci B. Výborně se umístily i Barča (9.místo) a Klárka (10.). V H10 Vojtovi utekla bedna o chlup (4. místo), super výkon předvedl i David (7.) a Tomáš (15.). V H12 je Vilda sedmý a potvrdil tak licenci B, pěkné je i 13. místo Járy a 17. místo Štěpána. V H14 získal licenci B za 10.místo Lukáš, slušné je i 18. místo Honzy. Kompletní výsledky jsou zde.

Oddílové druhé místo je zásluha vás všech. Samozřejmě díky také trenérům, zejména Honzovi a Petře, kteří se o organizaci PPŽ vzorně starali.

Doufám, že si nenecháte ujít slavnostní vyhlášení vítězů ve středu 24.června po štafetách v  Újezdě

Příspěvek byl publikován v rubrice Závody. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.