Štafety Javořice a sprint Telč

V sobotu 12.9.2015 se v Řásné na Vysočině konal další závod Českého poháru štafet, a odpoledne potom  sprint v Telči. V obou závodech jsme měli říčanské zástupce, a to i na bedně.

Dopolední štafety byly zároveň generálkou před mistrovstvím republiky, které se koná za necelý měsíc u Hodonína. Žáci - od nás Laura a Jára - reprezentovali Středočeský kraj. Jára byl členem stříbrné štafety (spolu s Martinem Gajdou a Vítkem Škáchou z Kamenice) v H12, v D12 skončila Lauřina štafeta sedmá. Náš dream tým dorostenek Hanka-Mařka-Bára doběhl celkově šestý v nadupané konkurenci 32 štafet... Bára jako obvykle stáhla 9 míst a ani 4. místo nebylo daleko. Podle výsledků se úplně nedařilo našim veteránům... třeba se dočkáme nějaké analýzy. Ale důležité je, že forma je načasovaná na mistrovství republiky, tentokrát o nic nešlo 🙂

Odpoledne ve sprintu doběhla Bára třetí v D18, obzvláště těší vteřinové rozestupy za jejími zády (4. místo + 1 sekunda, 5.místo + 2 sekundy) 😀 . Hezká jsou i další umístění: Maruška 9. v D14 , Jára 16. v H12, Klára 18. v P, Laura 21. v D12, Pavel 39. v H35 a Eva 51. v D35.

štafety Hanka bedna Jára

Příspěvek byl publikován v rubrice Závody. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.