Říjnové žebříčky Řevnice

Z víkendu z Řevnic vezeme celkem 9 umístění na bedně, což je v obrovské konkurenci (800 závodníků) super pecka. Barča Kotenová sepsala skvělý článek:

Oblastní žebříček Řevnice 3.-4.10

Zapsala Bára Kotenová

V sobotu jsme se sešli na shromaždišti v Lesním divadle v Řevnicích. Tentokrát ne na louce, jako obvykle, ale na lavičkách. Starty byly dva, ten bližší pro kategorie HD10-12, P a T – vzdálený 1,4km a pro ostatní kategorie  2,9km a do kopce. Cestou na start se závodníci dostatečně zahřáli. Les byl průběžný a přiměřeně záludné kontroly, několik údolíček a spousta rýh a kamenných polí. Když se doběhlo na sběrku, tak to bylo trochu do kopce, pak zatáčka a 50m rovinka do cíle a následovala dlouhá fronta na vyčtení čipu.
Na vyhlašování byl náš oddíl pořádně vidět – Maki 2.D10, David Schnabl 1. H10, Martina 1. D12, Maruška 3. D16.
V neděli jsme se sešli na stejných lavičkách v Lesním divadle. Cesta na start byla tentokrát dlouhá 1,3km – pro všechny kategorie stejná. Oproti sobotě se nám tratě zdály těžší. Mně dal  nejvíc zabrat postup na 2. kontrolu. Vyřádila jsem se tam skoro 20minut. Tratě byly opět samé údolíčko, rýha a kamení. Ze sběrky do cíle to bylo hodně do kopce. Na vyhlášení jsme opět zářili – Bea 2. D10, Laura 3. D12, Maruška 2. D16 a Mikuláš 2. H18. Celý víkend jsme si všichni spolu na sluníčko užili.

Příspěvek byl publikován v rubrice Závody. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.