Noví (a staří) členové oddílu

Naše mapové tréninky během měsíce září pravidelně navštěvovalo zhruba 20 nových dětí. Kdo jste vydrželi a naše masové tréninky vás neodradily, vyplňte prosím Přihlášku, podepište a pošlete naskenovanou emailem na kontakt@obricany.cz nebo odevzdejte osobně na tréninku. Na základě přihlášky vám vygenerujeme registrační číslo do Přihláškového systému, předáme informace o způsobu placení atd.

Jsme na hranici naší kapacity, proto přivítáme od rodičů pomoc. Teď v říjnu budeme stále chodit do lesa, tam je tedy pomoc jasná - organizace startu a cíle tak, abychom my, trenéři, se mohli dětem v menších skupinkách věnovat. Jak to bude v tělocvičně jsme sami zvědavi, bližší informace očekávejte koncem října. Poslední venkovní trénink se koná ve středu 21.října.

Informace pro děti, které již do kroužku chodí: v Přihláškách se dnes objevil nový "závod" pod jménem kroužek podzim 2015. Kdo chodí a chce chodit na středeční tréninky, tak se přihlaste. Kroužkovné 1000Kč jako loni zahrnuje i startovné na podzimních závodech, bude vám strženo z clearingu koncem října.

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.