Pozvánka na Poslední kufr

A je to opět tady. Jedinečné a neopakovatelné každoroční setkání členů OB Říčany na konci sezóny.  Společensko sportovní událost roku - legrace, něco málo sportu, zhodnocení sezóny 2015, odměny za vaše celoroční snažení, trocha toho občerstvení a další doprovodné akce. A JEDNA SUPER PECKA - pouze letos a nikdy více jedinečná SVĚTOVÁ PREMIÉRA, po které touží každý příznivec OB, ale jen hrstce se poštěstí to zažít. Připoj se k nám a budeš u toho.

Přihlášky: Přes přihlašovací systém na webu www.obricany.cz

Kdy: 14. listopadu 2015

Kde: Strančice

Centrum: Partyzánská 146 (49.9476236N, 14.6823981E)

Parkování: Parkoviště ulice Revoluční vedle vlakového nádraží směrem na východ (49.9492875N, 14.6804992E)

Vzdálenosti: Parkoviště - Centrum (246 m), Vlakové nádraží - Centrum: (419 m). Něco z toho zlatavého moku bude k dispozici, tož řidiči, využijte služeb ČD a nechte Vaše moto-miláčky doma. Centrum - Start: 0m. Cíl - Centrum: 0m

Prezentace: do 10:00

Pokyny ke sportovní části: Běh v kostýmech!!! Loni bylo v kostýmu 90% běžců, zaútočme letos na 100% !!! Vyhrát může kdokoliv. Kritérium pro vítězství se vyhlašuje v průběhu závodu. Bez kostýmu jsi bez šance! O co se hraje: putovní kufr, který má vítěz celý rok u sebe s právem vylepení vlastní fotografie a vložení malého vzpomínkového předmětu. Přidej se k minulým vítězům Emičce a Hance a zabojuj.

Další pokyny: Něco k snědku od účastníků vítáno - něco z domácí trouby (sladké či slané) a další dobroty masité i bezlepkové. Pití zajištěno pořadateli. Rodiče dětí vítáni - šance si zkusit malý závod, kde o nic nejde. Zázemí centra pouze venkovní - dle počasí teplé oblečení, ať nenastydnete. Přístřešky proti dešti budou, ale to je vše. WC - během závodu v lese, pro naléhavé případy WC splachovací vytápěné typu 20. století. Sprchy a masáže až doma.

Pár foto z loňska:

posl_kufr

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality, Pořádáme, Závody. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.