Výsledky středočeských žebříčků

Pár dní po posledním závodě jsou na světě výsledky podzimních středočeských žebříčků. A jsou pro nás výborné: dvě první místa, tři nové licence B. Jako oddíl jsme v celkovém hodnocení skončili 3. v žactvu (za Kamenicí a Dobříší), 2. v dorostu (za Kamenicí) a 4. v dospělých (za Kamenicí, Kralupy a Berounem).

Tři noví držitelé licence B pro příští sezonu jsou Martinka Pelantová (první v D12), Barča Kotenová (11.místo v D12) a Štěpán Holeček (7.místo v H12). Super výkony padaly i v desítkách (jen tam se bohužel licence ještě nerozdávají): v D10 skvělé 5. místo pro Maki, Bea s Terkou za sebou 8. a 9. místo. V H10 je pěkné 10.místo Hynka, ale i 15. a 16. místo Davida Schnabla a Honzíka Pelanta.  Pochválit samozřejmě musíme i ty, kteří již Bčko mají z jara - Jára super páté místo v nadupaných H12, Mikuláš s přehledem vyhrál H18. Alexovi uteklo Bčko v H14 o 4 místa, 16.místo je výrazné zlepšení od jara. Kompletní výsledky jsou zde.

Celkem máme tedy v OB Říčany pro rok 2016 9 licencí B (Ema, Laura, Martina, Bára, Jára, Vilda, Štěpán, Lukáš a Mikuláš) a 3 licence A (Bára, Hanka, Mařka)... což je s přehledem historický říčanský rekord!

Příspěvek byl publikován v rubrice Závody. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.