Poslední kufr 2015 je za námi

O víkendu jsem se zúčastnil Posledního kufru. Poslední kufr je závěrečný závod sezóny oddílu OB Říčany. Všichni závodníci musí přijít v maskách. Závod nevyhrává nejrychlejší, ale naopak ten, kdo zaběhne nejpomalejší čas. Letos přišlo hodně zajímavých postav. Například: baletka, Skot, Avatar, Simpsonovi, hokejista, puk, Červená Karkulka, atd. Na Posledním Kufru bylo hlavně hodně jídla. Cenou je putovní kufr. Každý rok do něj výherce dá dvě věci: 1) fotku, 2) něco na památku. Doufám, že ho taky někdy vyhraju.

Autor: Vojta Rožek

Já jen dodám, že jsem v lese na začátku přemýšlel, jak letos na podzim ty hustníky prořídly. Pak jsem chvíli uvažoval, jestli to byl dobrý nápad povolat na zmapování nového neosvědčeného mapaře. To, že byla mapa cinknutá a že jsou barvy záměrně vyměněné, mi došlo asi u páté kontroly. Díky za pěkný závod a hlavně za důstojné zakončení úspěšné sezóny. David.

A pár slov strančických organizátorů na závěr. Včera při všech těch poděkování jsme zapomněli na všechny šikovné kuchaře, kteří přispěli mňamkou do rautu. Raut byl skvělý, díky. Pár slov k závodu. Tři kategorie "Malí, Střední a Velcí" si to rozdali na krátké trati s poměrně značným převýšením a velkým množstvím kontrol (celkem jich bylo v lese 36). Běh ztěžovaly nejen kostýmy, ale i tužky v ruce pro zápis písmen u kontrol. Výsledný čas byl kombinací běžeckého času a plus/mínus minut za vyplnění závěrečného kvízu o Strančicích. Opatrovatelkou putovní ceny "Poslední kufr" je do podzimu 2016 Barča Kotenová. Jednou z odměn úspěšným závodníkům za celou sezónu pak byly krásné bílé čepice a čelenky s motivem OB RIC. Při vyhlašování výsledků kufru a hodnocení celé sezóny 2015 se vehementně  hlásili o slovo kolovratská a světická klika, která se tímto "dobrovolně" přihlásila k organizaci kufru 2016. Už se všichni těšíme. Tak přes zimu všichni potrénujme, doléčme šrámy a zranění a na jaře na závodech na to zase vlítneme. Strančičáci.

Video připravujeme.

[pe2-gallery album="http://picasaweb.google.com/data/feed/base/user/115438562854657598645/albumid/6217518741694834081?alt=rss&hl=en_US&kind=photo" ]

Příspěvek byl publikován v rubrice Fotogalerie, Závody. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.