Trénink 4.5. u altánu

Dnešní trénink proběhl v říčansko-světickém lese. Začali jsme za deště, končili  …opět za deště :-). Dnes to prostě nebylo zadarmo, ale ukázala se opět jedna z důležitých vlastností orienťáků – houževnatost.

V rámci techniky Petra úspěšně otestovala počítač a přímé vyčítání čipů a děti naopak otestovaly průkazky, protože připravované PPŽ jedou starým způsobem. A na to naše šikovné děti vlastně nejsou zvykléJ

Pro nejmenší byly tratě DH10, DH12 a pro prťata a fáborkáře DH8, kde zásadní chybné momenty ohraničili Mračouni (Týnko, díky za přípravu a milou grafickou podobu :-)) a tak si to dnes zkusili všichni sami.

Pro ty starší nachystal tratě Míra Seidl. Jednalo se o dva okruhy a pro OB seniornější mapy s omezenými informacemi, kde je potřeba rozhodnout, jakou techniku při běhu použijí: azimut, odhad vzdálenosti, běh po objektech. A bylo to vydařené, rozhodně ne jednoduché !

Děkuji všem za pomoc a mějte se hezky. Přeji úspěchy na PPŽ! Výsledky: trenink_4-5-2016

PS: I trenéři jsou lidi :-). Musíme si přiznat, že se nám tedy do mokra a zimy taky nechtělo. Ale o to spokojenější jsme se však rozcházeli domů. Dětí přišlo 24 – díky.

Autor článku: Gábina

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality, Tréninky. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.