A nezaprší a nezaprší …

Bylo nebylo, byl čtvrtek odpoledne a vše nasvědčovalo přicházející bouřce. Ať "Aladin" říkal co chtěl, bouřka nakonec přišla a část týmu pravděpodobně odradila od pověstného čtvrtečního výběhu. Bára s Mikulášem by se samozřejmě odradit nenechali , jenom byli holt potřební někde jinde :-).
Naštěstí má náš oddíl také pár nebojácných a spolehlivých členů, které špatně počasí jen tak nerozhodí. Těmito členy ale náš oddíl zřejmě moc nepřekypuje, jelikož jsme se sešli pouze čtyři :-). V tomto kvartetu samozřejmě nemohl chybět náš velký šéf Hudy, většinu cesty vtipkující Jára, poprvé na tréninku nadšená Mařka, ani mistryně skoku přes louži Hanka.

Když jsme se sešli na Fialce, bylo právě po bouřce a všichni se moc těšili na pohodový výběh bez deště a nadměrně rychlých borců.

Poté, co jsme zdolali tak půlku trasy a Jára nás přesvědčil, že už určitě pršet nebude, bouřka se k nám vrátila. Už po pětiminutovém čekání pod stromy jsme byli úplně promočení a Jára dokonce konstatoval, že se na něj přilepilo tričko a má mokrá stehna. Tak jsme se rozhodli už dále nelenit a vydat se co nejrychleji domů. Cesty se velmi rychle proměnily v potoky a Mařka už uvažovala nad výhodou brýlí do vody. I když to možná zní dost hrozně, zas tak hrozné to nebylo. Hudy byl jen trochu zklamaný, když ho nějaký mladý pár nechtěl vzít k sobě pod deštník.

Nakonec jsme se ve zdraví vrátili do mezistanice k Vyhnálkům, kde se část výpravy převlékla do suchého a Hudy vyfasoval igelitku pod zadek do auta. Takže to pro všechny šťastně dopadlo!!:)

Autor: Hanka

IMG_20160616_200442

Příspěvek byl publikován v rubrice Závody. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.