Žížalky Hanka a Maruška

Díky přesvědčovacímu talentu Pavla si Hanka a Maruška vzaly na nedělní krátkou trať v Hraběticích hodinky. Michal pak vytvořil "záznam" jejich běhu. Obě holky patří k našim nejzkušenějším závodnicím. O víkendu běžely oba dny hodně vyrovnaně, v sobotu o malinko lepší Hanka a v neděli Maruška. Máte tak jedinečnou možnost shlédnout "živě" postupy zkušených borkyň a sami si říct, jak byste na to šli vy.

zizaly

Přestože postupy zvolily hodně podobné, hned po startu na kontrolu "1" na to šly zcela rozdílně. Hanka mírnou oklikou přes rozhlednu, Maruška přímo. Postup Hanky byl rychlejší a náskok udržovala až do "7". Tu trochu přeběhla, pak dle jejího komentáře cituji "radila bezradné paní, která to stále nemohla pochopit" a když se vrátila ke kontrole, už byly s Maruškou časově stejně. To platilo až do sběrky, kdy lépe finišovala Maruška.

Holky díky za ukázku. Je to pěkné a poučné pro méně zkušené závodníky z oddílu. Už se těšíme, až vás Pavel zase přesvědčí.

Žížalky zde.

Návod: Vpravo nahoře klikni na "Play" a už to běží. Rychlost přehrávání vybíráš taky vpravo nahoře. Kolečkem na myši zmenšuješ/zvětšuješ mapu a držením levého tlačítka na myši mapu posouváš.

Příspěvek byl publikován v rubrice Závody. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.