Oblastní žebříček s atmosférou Béček

Kolem 50 borců z Říčan využilo blížící se konec orieňťácké sezóny 2016 a vyrazilo nedaleko za humna svých bydlišť na Hájetínskou Louku proběhnout se na klasické trati. Měli možnost na oblastním žebříčku poznat podobnou atmosféru jako na velkých závodech např. žebříčku B, protože kameničtí organizátoři se této akce zhostili výborně. Od vlastního závodu až po zázemí v centru (bufet, komentování závodu, ...). V předtuše příjemného sobotního závodu se dokonce přiletěli proběhnout v lese i někteří členové RIC pobývající aktuálně v zahraničí. A bylo vidět, jak na ně duch lesa blahodárně působí už před startem.

Stavitel trati Martin Škvor při krátkém rozhovoru sdělil, že se snažil trať postavit: "aby to bylo pěkné proběhnutí". Za mě bylo a věřím, že si to užili i ostatní. Pěkné proběhnutí jsme jako bonus okořenili pěknými výsledky.

Z našich služebně mladších závodníků běžela výborně Adélka. Vyhrála D10 s poměrně velkým náskokem. Moc pěkný výsledek.

Na bednu vystoupali: výborná Adélka (1. v D10), Martina (2. v D12), Maruška (2. v D16), Ondra T. (3. v H10L),

V první desítce byli: Maki (4. v D10), Laura (4. v D12), Hanka (4. v D16), Jakub Sch. (8. v H10L), Jára (9. v H14), Alex (10. v H16).

I ostatní děti měli pěkné výsledky, podívat se můžete zde.

Z dospěláků výborně běžely a pěkné umístění ve svých kategoriích měli posily z Anglie (Petra a David), Gabča, Honza T., Iva, Jirka K.

Gratuluji všem k pěkným výsledkům a díky za reprezentaci oddílu.

Pár foto zde (někteří jste byli moc rychlí a s přispěním šera lesa jste trochu mázlí):

Příspěvek byl publikován v rubrice Závody. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.