Poslední kufr – pokyny

Poslední kufr, vyvrcholení sezóny OB Říčany, se koná již za několik dní. Zde přinášíme pokyny pro tuto sportovní i společenskou akci. Kdo není přihlášen, má ještě šanci to napravit.

POSLEDNÍ KUFR 2016

 OB ŘÍČANY

 Sobota 12.11.2016

 

Pořádající subjekt: OV Kólovraty

Centrum: Praha – Kolovraty, restaurace na fotbalovém hřišti, GPS 50.0085N, 14.623E. Vstup na hrací plochu bude pravděpodobně zakázán. Pokud bude povolen, včas to oznámíme.

Příchod, příjezd: z Říčan nejlépe vlakem do stanice Praha-Kolovraty, odtud cca 800 m (viz. plánek). Z Prahy vlakem, případně busem MHD č. 267 ze stanice Praha-Háje. Ve výjimečných případech autem. Parkování na zpevněné ploše před vstupem do areálu fotbalového klubu. Nebude organizováno. Parkovné připadne na úhradu konzumace vedení oddílu.

Prezentace: v centru závodu do 10:30

Zahájení: 10:55 organizační pokyny

Start: 0 = 11:00, startuje se přímo ze shromaždiště bočním vchodem.

Cíl: rovněž na shromaždišti

Systém ražení: kleštičkami přímo do mapy. Bude namátkově kontrolováno, pokud nebude ražení v pořádku, absolvuje závodník svou trať ještě jednou.

Popisy kontrol: přímo na mapě

Trať: krátká. Všechny tratě mají diváckou kontrolu umístěnou těsně před vstupem na stadión. Po jejím oražení absolvují závodníci krátký „pytlík“ a vracejí se zpět na diváckou kontrolu, která při jejich druhém průběhu plní roli sběrky (kontrola č. 100). Následuje povinný úsek do cíle. Do areálu se vbíhá pouze hlavním vchodem!

Varování: všechny kategorie absolvují část trati po místních komunikacích, buďte, prosím, opatrní.

Mapa: Mezi stromy 1:5000, stav jaro 2016, autor Libor Pecháček. Mapa bude patřičně upravena (rozuměj znehodnocena) podle věkové kategorie. Mapa nebude vodovzdorná.

Terén: kolovratské křoví, louky, pole, městská zástavba, bláto, bažinky atd. Množství cest a cestiček, které nebudou pro napadané listí moc vidět.

Časový limit: žádný, milovníci alternativních postupů mají prostor pro svou realizaci do tmy.

Uzavření cíle: až půjdeme domů.

Vyhlášení výsledků: po doběhu většiny závodníků, odhadem po 13. hodině. Nebudou vyhlášeny výsledky samotného závodu, ale celkové hodnocení sezóny podle klubového žebříčku. Poté bude vyhlášen držitel Kufru pro následující rok.

Funkcionáři závodu: ředitel, hlavní rozhodčí, stavitel tratí – OV Kólovraty

oficiální fotografka – OV Strančice

Protesty: budou zváženy jen v případě úhrady části útraty ředitele závodu

Občerstvení: každý účastník má nárok na teplou polévku a přiměřené množství malinovky zdarma. Ostatní konzumace v restauraci se platí. Je zde možnost zřídit rodinné účty s úhradou při odchodu z akce. Jako obvykle - vyzýváme účastníky, aby dodali občerstvení z vlastních zdrojů - sladké, slané, dietní, nezdravé ... (máme souhlas provozovatele restaurace).

První pomoc: v cíli

WC: restaurace

Mytí: možnost využití sprch ve fotbalových kabinách (platí se).

Upozornění: pokud to počasí umožní, proběhne vyhlášení v prostoru před restaurací. V opačném případě uvnitř restaurace – prosíme o čistou obuv pro přezutí.

Povinné vybavení: MASKA!

Těšíme se na vaši účast a přejeme hezké orientační odpoledne!

OV Kólovraty

 

 

Plánek přístupové trasy na Poslední kufr:

Poslední kufr - plánek

Příspěvek byl publikován v rubrice Závody. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.