Členství v OB Říčany pro rok 2017

Jako každý rok je potřeba do konce února registrovat členy v Českém svazu orientačních sportů (abyste mohli běhat závody). Zároveň se blíží pololetí ve škole, takže se děti, které chodí do kroužku, budou přihlašovat na příští pololetí.  Tohle je tradičně aktivita, u které požadujeme vaši aktivní účast. Takže čtěte dál.

V Přihláškovém systému se již objevil nový „závod“ s názvem Členství 2017. Stejně jako při přihlašování na závod klikněte na křížek, vyplňte kategorii = požadovaný typ členství a svou volbu potvrďte. Křížek se změní ve fajfku, vaše jméno je na seznamu. O ostatní se postaráme. Současně prosím o validaci osobních dat ve vašem profilu (menu Nastavení) – hlavně rodné číslo a email (pro registraci povinné) a pokud možno i telefonní kontakt a alespoň obec trvalého bydliště.

Pro rok 2017 jsme ponechali stejné 3 druhy členství jako v roce předchozím:

 1. Standardní členství = jsem dítě, na jaře budu chodit na tréninky a budu jezdit na závody
  • Cena 1000 Kč na pololetí
  • V ceně je registrace do ČSOS, startovné na oblastních a celostátních závodech zdarma, možnost účasti na soustředěních a společných akcích
 2. Jen závody = jsem dítě, bohužel nemohu chodit na tréninky (ani do tělocvičny, ani do lesa), ale chci jezdit na závody a případně na soustředění
  • Cena 250 Kč za rok
  • V ceně je registrace do ČSOS, možnost účasti na soustředěních a společných akcích
   Startovné na pražských a celostátních závodech si každý platí sám (automaticky se strhává z účtu v clearingu), přihlášku a další servis zajišťuje oddíl.
 3. Dospělí = jsem dospělý, chci jezdit na závody a případně na soustředění
  • Cena 300 Kč za rok
  • V ceně je registrace do ČSOS, možnost účasti na soustředěních a společných akcích
   Startovné na pražských a celostátních závodech si každý platí sám (automaticky se strhává z účtu v clearingu), přihlášku a další servis zajišťuje oddíl
  • 50 Kč za každého dospělého oddíl odvádí do společného rozpočtu Středočeského svazu OB

Cena za členství, stejně jako všechny další platby oddílu, budou strženy z clearingového účtu daného člena ke konci února, ke stejnému datu bude provedena registrace v ČSOS.

Kdo již nechce být člen, tedy nechce ani chodit na tréninky, ani jezdit v roce 2017 na závody a s orienťákem končí, dejte vědět. Nutné bude vyrovnat clearingový účet (případně vám přeplatek zašleme) a ze systému vás smažeme. Pokud v roce 2017 nechcete závodit (jste například na Islandu, ve Finsku nebo v Anglii), ale do budoucna se chcete vrátit, tak vás jen v roce 2017 nebudeme registrovat do ČSOS… čili nic neplatíte, účet v Přihláškách vám ponecháme.

Jo, a malé děti, které ještě nezávodí, registrujeme zdarma

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.