Žebříček B, Janov u Rakovníka, 11-12.5.2013

Závody se pořádaly na fotbalovém hřišti v obci Janov u Rakovníka. Byl to žebříček B, ve stejnou dobu se konal také žebříček A, kterého se úspěšně zúčastnila Bára Vyhnálková (skončila na 3. místě).

Ráno pršelo. V lese byly rozbahněné cesty, takže se na nich špatně běželo.  Nějaké cesty byly v lese navíc. Starší měli start dál než mladší. To bylo nepříjemné pro starší hlavně v neděli, kdy to měli na start 2600m (v sobotu 1100m). V sobotu to sedělo spíše mladším závodnicím a závodníkům (Pája: 2. místo, Vojtík 2. Místo). V neděli se umístila Bára Šimšová na 3. místě společně se Sofií Šafkovou (čas 29:31).

Les byl vcelku dobře průběžný, místy kopcovitý se střední hustotou cest. Více prohlubní a rýh.

Závody se vyvedly, chtělo by to o něco hezčí počasí. 🙂

Autor článku: Bára Šimšová (a možná nějaký další sourozenec)

Výsledkový servis:

Velká konkurence z Čech a Moravy, závodníci všech kategorií A,B,C - každé umístění bylo cenné, medaile super, nejvyrovnanější výborné výkony po oba dny Matyáš, v neděli moc pěkně běžela Maruška.

Sobota:

Kategorie HDR: 20. Nedbalová Klára, 24. Nedbalová Magdalena
Kategorie D10C: 10. Pračková Ema
Kategorie D10L: 2. Šimšová Pavla
Kategorie D12C: 12. Šimšová Barbora
Kategorie D14B (42 závodnic): 15. Sieglová Eliška, 17. Vyhnálková Marie, 22. Šrámková Hana

Kategorie D12C: 3. Šimšová Barbora
Kategorie D14B (47 závodnic): 6. Vyhnálková Marie, 20. Sieglová Eliška, , 27. Šrámková Hana
Kategorie H10C: 5. Šrámek Jaromír
Kategorie H12C: 5. Siegl Matyáš, Šimša Martin (Disk)

Příspěvek byl publikován v rubrice Závody. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.