Pražský žebříček Bohnice 4.11.2012

První listopadovu neděli, tedy 4.11.2012 se mnoho členů z oddílu vydalo na závody do Psychiatrické léčebny v Bohnicích, který byl pro hodně z nás posledním závodem letošní sezóny (kromě SMIKu). Vyšlo poměrně příjemné počasí, krásných 12°C a ani moc nefoukalo.

Při vstupu do areálu nás okouzlil park plný žlutého spadaného listí a zdálo se nám, že to určitě bude velmi příjemný závod. Park sice byl nádherný, ale zato nás velmi zklamaly prostory budovy určené pro závodníky. Byly to pouze chladné, špinavé, a prázdné místnosti, do kterých jsme si museli složit věci.

Po nějaké době jsme se vydali na start vzdálený od centra pouhých 350 metrů a vyběhli do parku. Byl to sprint, takže traťe byly velmi krátké a většina závodníků na nich strávila méně než dvacet minut. V cíli se mohli všichni účastníci napít šťávy nebo horkého (a velmi brzy vlažného) čaje, o který byl velký zájem. Potom už si pouze postáli několik minut ve frontě na vyčítání a mohli se jít převlékout do ,,útulných“ místností.

Závody byly ukončeny vyhlášením žákovských kategorií přibližně ve dvanáct hodin, které se konalo ,,tady“, jak rozhlašovali pořadatelé a lidé za nimi museli chodit po hlase aby poznali, kde.

Autor článku: Amálka R.

A jak jsme dopadli?

Pět medailí a spousta dalších krásných umístění. Gratulujeme.

Kategorie D10: 9. Pračková Ema
Kategorie D10L: 2. Šimšová Pavla
Kategorie D12: 1. Vyhnálková Marie, 9. Šimšová Barbora
Kategorie D14: 3. Repiská Amálie
Kategorie D16: 3. Vyhnálková Barbora, 6. Sieglová Eliška
Kategorie H12: 2. Šimša Martin, 17. Forst Antonín
Kategorie H14: 5. Kohout Matyáš, 7. Pelikán Lukáš, 11. Siegl Matyáš

Okénko dospělých závodníků (pozoruhodné výsledky):

Tentokrát zazářily holky: Dáša 2. místo a Lenka 4. místo v D35, Jana 5. místo v D21L. Trať H21L byla hodně náročná, o čemž svědčí 2x disk (velezkušený Libor i objev podzimní sezóny Tomáš).

Příspěvek byl publikován v rubrice Závody. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.