Předprázdninové úspěchy

Po pěti letech se nám opět podařilo zvítězit v prestižním Žaket Pražském Poháru Žactva!! V kategorii oddílů jsme o prsa porazili Kotlářku a těsně třetí skončila favorizovaná Kamenice. Navíc v jednotlivcích máme mezi prvními třemi hned 4 závodníky - v D10 vyhrála Laura a druhá skončila Martina, v D14 je zlatá Hanka a v H10 je celkově třetí Vašek! Slavnostní vyhlášení bude při štafetách v Bohnicích ve středu 25.června.

Další předprázdninový úspěch - David s Petrem Kučerou třetí na MČR v rogainingu ve Velkých Karlovicích. Orienťák na 24 hodin. Vzdušnou čarou 70km, převýšení 4500m. Parádní počasí, brutální kopce, krásný závod. Na mapu s tratí je možné se podívat zde.

Mistrovství republiky na krátké trati

V extrémně náročných terénech východočeského Adršpachu nás reprezentovaly jen holky Vyhnálkovy - Bára celkově 5. v D16 (samozřejmě super), Maruška 7. D16C (celkově 43.místo, což je výborné, Maruška byla nejmladší účastnice v D16), Eva 84.místo v T4.

Mistrovství Evropy dorostu - Makedonie

Před začátkem prázdnin nás (nejen Říčany, ale celou Českou republiku) reprezentovala Bára na dorosteneckém mistrovství Evropy v Makedonii. A přivezla hned dvě medaile – zlatou ze závodu štafet a bramborovou ze závodu ve sprintu (kde ji od třetího místa dělily pouhé tři vteřiny). Více informací, mapy a fotky na stránkách dorostenecké reprezentace.

bara_stafety_EYOC

Příspěvek byl publikován v rubrice Závody. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.