Trénink 11.10.2017

Ve středu jedenáctého jsme nedali nudě šanci a vyrazili do neoběhaného lesa u Jevan. Okruhy vyhovovaly co do počtu i obtížnosti. Každý si našel svoje a s vytížením složitějších variant nám pomohli hosté z Tretry Praha.Na trať paměťáku se vzájemně hecli Michal a Prakin a vyrazili jako první.
Potěšilo mě vidět je zase v cíli s úsměvem, že trať byla hezky běhavá a že si užili. Za nimi se po odběhnutí okruhů vydali Bohďa, Jára a po dvojicích Laura s Emou a Martina se Štěpánem.

Aby paměťák nebyl nezáživný, obsahoval dvě místa, kde se dala udělat chyba.
První byla hned po startu plocenka, kde se dal poplést severní a jižní roh.
Druhé potom stromy u kostela, kde první po cestě znamenal vynechání pytlíku.
Abysme rozlišili, kdo co běžel, byly v terénu dvě SI jednotky a podle počtu ražených kontrol jsou ve výsledcích zkrácené Paměťák, Paměťák+1 a plný Paměťák+1+2. Podle výsledků oplocenka svedla na scestí Lauru s Emou, i když čas naznačuje, že šly spíše celou trasu. Stromy u kostela si udělaly jeden zářez u dospělých. Všichni se nakonec spolehlivě vrátili a doufám, že tento typ tréninku posunul jejich závodnické dovednosti.

Závěrem díky Honzovi a trenérům za organizaci tréninku na místě, Míše Kučerové za tisk map a Lence a Adélce Kotkovým za roznos a sběr lampionů.

Trenink_2017-10-11

Libor

Příspěvek byl publikován v rubrice Tréninky. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.