Medaile z oblastního mistrovství

U nedalekých Konojed se v sobotu konalo mistrovství pražské a středočeské oblasti na krátké trati. Říčanští zde vybojovali několik medailových umístění, včetně titulu vícemistra z elitní mužské kategorie!

Pořadatelé z Tretry připravili závod částečně na již známé mapě Aldašín, kterou ale v její jihovýchodní části rozšířili, čímž vznikla nová mapa Liščí díry. Tratě byly postaveny v prostoru s poměrně velkým převýšením. Centrum se nacházelo v okolí sokolovny v Konojedech. Příjezdové a parkovací komunikace ne zcela odpovídaly pokynům, ale jinak organizace klapala velmi dobře.

A velmi dobře se za krásného počasí prezentovali i říčanští orienťáci, kterých se na start postavilo 55! V hodnocení středočeské oblasti zaznamenali následující medailové úspěchy:

v dětských kategoriích:

D10 – 1. místo Mája (1. i celkově a získala pohár)

D12 – 1. Adéla (3. celkově)

D14 – 3. Martina (7. celkově)

HDR:

1. Lukáš K. (1. celkově)

2. David L. (5. celkově)

3. Šimon S. (6. celkově)

 

v mistrovských kategoriích:

D18 – 2. Hanka (2. celkově)

H16 – 1. Jaromír (5. celkově)

3. Lukáš (9. celkově)

D20 – 3. Anna F. (4. celkově)

D45 – 1. Iva (4. celkově)

H21L – 1. David (24. celkově :-))

První místo v kategorii H21 je v oddílové historii naprosto ojedinělým počinem. David si tím pádem vybojoval i právo účasti v elitním závodě MČR.

Děti i dospělí dosáhli na řadu dalších pěkných umístění, která není možno všechna vyjmenovat. Celkové výsledky jsou v ORISu.

OPRAVA 17.4.:

Jelikož SPORTICUS team nenápadně sídlí v Čelákovicích, musím své předchozí tvrzení opravit :-(. Ale i druhé místo v H21L je úspěchem!

Fotky od Jardy:

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality, Závody. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.