A/B-čka u Nového Boru

Krásné terény v okolí Nového Boru přivítali o víkendu 8.-9.9. spojené závody A-žebříčku a B-ček Čechy západ - tedy konkurence byla A-čkově celostátní.

Sobotní krátká trať byla náročná co do převýšení, kombinovala skalní a bahnité pasáže – které asi nešlo moc minout. Takže pochvala nebo výtka pro stavitele tratí ? Asi jak to kdo bere.
Nedělní klasika byla potom velmi hezky postavená (co do voleb postupu) a měla svůj zlatý hřeb v divácké kontrole na vrcholku skály „Perníková věž“, z které se otevřel nádherný výhled do krajiny a na shromaždiště.

V samotných závodech se dařilo Báře V. (3. a 2. místo v D20A), další krásná umístění v první desítce přidali Adélka K. (8. v D12C), Ema P. (8. v D14B), Jára Š (2 x 10. v H16B) a Iva Š. (9. v D45B).

Vzhledem k tomu, že se jednalo o poslední závody B-žebříčku, tak můžeme bilancovat a gratulovat – máme 2 nové A-licence pro příští sezonu - Ema P. a Martina P.
Ve veteránských kategoriích se v celkovém pořadí na bedně umístili Iva Š. (3. místo D45B) a Zita P. (3. místo D35B). Detailní konečné výsledky B-ček jsou v ORISu.

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality, Závody. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.