Prázdninové závody

Bára namlsaná úspěchy v dorostencích na ME si o prázdninách střihla několik vícedenních závodů v kategorii ženské elity… a i tam excelovala – vyhrála třídenní závody v Potštejně i pětietapové Grand prix Silesia ve Vidnavě. Výborně se na obou závodech umístily i Maruška - v Potštejně celkově 3. a na Silesii 6. v D14 a Eva v Potštejně 5. a na Silesii 8.místo v D35. Holky se neztratily ani v silné konkurenci na třídenním HSH cupu na Vysočině - Maruška 3., Bára 10. a Eva 22.místo.

http://hshvysocinacup.rajce.idnes.cz/Salavice_2014_-_nedele_-_E3/#DSC_3510.jpg

V Olomouci letos v červenci probíhalo akademické mistrovství světa. Jeho součástí byl i treninkový tábor pro mladé o-naděje, který vedl mistr světa Tomáš Dlabaja. Od nás se tábora zúčastnili Filip a oba Matyášové. Kluci si zaběhli i doprovodné čtyřetapové závody.

Další prázdninové závody se konaly v těžkých skalních terénech u hradu Valečov v Českém ráji. Výborný výkon předvedl Hynek Tolar, který vyhrál jeden ze závodů v kategorii H10N. Možná už je na čase opustit fáborky a vydat se do lesa jen podle mapy 🙂 Jedna etapa se velmi povedla Emičce Pračkové - krásné 6.místo. Nutno pochválit i výkony Ondry, Martina, Zity a Honzy.

Posledními prázdninovými závody je západočeský Westcup. Poměrně hojná účast z našeho oddílu. Výsledky zatím nejsou k dispozici.

Příspěvek byl publikován v rubrice Závody. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.