Uzavíráme Body Shop

V minulých letech jsme dětem bodovali jejich aktivitu na trénincích a úspěchy na závodech, za nasbírané body si děti mohli objednat cokoliv z našeho Body Shopu.

porsche.jpg.tn[1]S novým webem jsme toto bodování opustili a nahrazujeme jej oddílovým Žebříčkem. Přesto o své body nepřijdete - do konce října si můžete u svých trenérů za své body vyzvednout vámi vybrané zboží. Popravdě - bodování bylo velmi náročné, trenér musel po tréninku sednout k počítači a všechny děti obodovat, stejně tak po každém závodě. Nový oddílový žebříček se generuje automaticky z databáze Přihlášek, takže je velice přesný, motivuje k závodění a porovnává všechny věkové skupiny navzájem. Na konci sezony na závěrečném oddílovém závodě - což je tradiční Poslední Kufr - uděláme veliký stůl plný cen a podle pořadí v Žebříčku si každý vybere, co se mu bude hodit. To je plán do budoucích let.

Staré body ale nezmizely, máme je v archivu (sloupec M jsou celkové body). Do konce října 2014 můžete vybírat ze starého Body Shopu. Porsche si nakonec nikdo nevyběhl, ale buzol a lampionů padne asi hodně. Ne všechno, co je v Body Shopu uvedeno, ještě máme, naopak pokud máte zálusk na nějakou jinou věc s orienťákem související, tak napište a nějak to zařídíme.

Příspěvek byl publikován v rubrice Soustředění. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.