Holky vyhrály klučičí štafety

Do chlapecké štafety H14 jsme k Lukášovi neměli další kluky a tak na druhém a třetím úseku nastoupily Zuzka a Maja. A holky se opravdu vytáhly a naši štafetu vytáhly na první místo!

Tradiční mládežnické štafety letos uspořádal oddíl ze Zvole tuto středu v Milíčovském lese na okraji Prahy. Během dne sice většinou pršelo, ale odpoledne se počasí slitovalo a během závodu spadlo už jen pár kapek.

Účast OB Říčany byla tentokrát nadmíru bohatá, vždyť se nám podařilo postavit pět kompletních štafet. Občas bylo třeba trochu improvizovat, pár dětí běželo ve věkově vyšší kategorii. Ale všichni to pěkně zvládli a žádná z našich štafet nebyla v cíli DISK! Potěšila i atmosféra v týmu. Děti si navzájem fandily a povzbuzovaly se.

V HD10 se na start postavily dvě říčanské štafety a sváděly spolu vyrovnané souboje. Na 8. místě skončili Kačka, Valča a Kristián, jen o pár sekund je následovali Daník, Mišák a Kryštof. V HD12 se na 11. místě umístily Adély Č. a D., které doplnil postaršený Mára. Úspěch štafety H14 byl už zmíněn. Ještě dodejme, že ani Zuzka věkově ještě do této kategorie nepatří. Aby byl výčet kompletní, v kategorii OPEN doběhla na 10. místě rodinná štafeta Barča, Maki a Pavel. Nemůžeme rovněž zapomenout na Míru, který ve stejné kategorii hostoval v jedné z dobříšských štafet a významně přispěl k jejímu celkově 2. místu.

Souběžně se štafetami se běžel i tréninkový závod jednotlivců, ve kterém jsme měli v kategorii T5 dvojí zastoupení. Krásný výsledek zaznamenal Honza K., který skončil druhý! Na 7. místě se umístil Prakin. Oběma zároveň patří i poděkování za pomoc s dopravou a organizací dětí na místě. Řada z nich totiž běžela štafetu vůbec poprvé.

Pár fotek od Prakina, Honzy a Barči:

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality, Závody. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.