Pimonův kufr 5.10.2014 – Písek – krátká trať

Říčanští byli úspěšní i v Písku

V neděli 5. října se početná skupina orienťáků, kteří radši s mapou po lese běhají než bikeří, zúčastnila již 2. ročníku Pimonova kufru pořádaného píseckým oddílem v Píseckých horách. Jak už to v našem oddíle bývá zvykem, obsadili jsme opravdu pěkná místa a odvezli si hodnotné ceny (fleška, čelovky, volejbalový míč, lahev na pití… Emče se závod povedl (1. místo), tentokrát si nespletla strany. Maruška super 3. Místo v D21.

Když stála na startu, pořadatel se ještě ujišťoval, jestli opravdu běží kategorii D21. V této kategorii si změřili síly mladá a starší generace, kromě Marušky běželi také Eva V., Annička S. a Iva Š. V D16 krásné 1. místo Háňa Š., Jára Š. 1. místo v H12. Petr Šrámek v tom nechtěl Ivu nechat samotnou a zkusil si také H 21. Kotenovi se do lesa vydali také všichni. Já jsem se držela své věkové kategorie a jsem se svým 7. místem spokojená. Tuto oblast znám hlavně na kole nebo na běžkách a vím, že je tam krásně a taky se tam dá krásně zamotat. Držím píseckým palce, ať se jim daří a postupně zmapují celé Písecké hory.

Autor článku: Zita

A teď přípěvek Emičky:     Les byl moc pěkný, byla tam samá mokřina, ostružina a vysoká tráva. Start i cíl byl asi 400m, parking přímo u shromaždiště, stánek s občerstvením, skákací hrad pro děti, ohrada s poníky ovcemi a kozami. Příjemná klidná atmosféra malého závodu. Jenom škoda, že nám oproti loňskému roku nevylezlo sluníčko. Na vyhlášení jsme čekali chvilku, když řekli za 10min tak to tak bylo a ani minutka zdržení. Prostě super!!! Doufám, že příští rok nás bude víc, letos jsme byli nejpočetnější tým tak ať si příště neutrhneme ostudu a stupně vítězů se opět hemží říčaňákama. Nám se závod povedl, ale píseckým taky.

Příspěvek byl publikován v rubrice Závody. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.