Říčanští v dlouhodobých soutěžích OB

Sezona orienťáku je teď v plném proudu, mnohé závody se sčítají dohromady, bodují a počítá se pořadí. Jak si průběžně stojí říčanští? DOBŘE.

PPŽ
Průběžné výsledky po dvou závodech jsou zde. Jako oddíl jsou Říčany zatím druhé, ale letos se mezi adepty o bednu začíná tlačit i USK a Dobříš, budete to mít těžké.

Středočeské žebříčky
Do celkového hodnocení se počítají 4 z celkem 7 jarních oblastních žebříčků - dva vás ještě v červnu čekají. Výsledky jsou zde. V D10 si stojí dobře Markétka Kotenová - 6.místo, v H10 Vojta 6. a Hynek 7.místo, Vašek 11. Ve starších kategoriích už se budou rozdávat i B licence. V D12 mají šanci Laura (průběžně 4.) Ema Pračková (7.) i Barča Kotenová (14.) a Martina Pelantová (17.) V D14 se Mary ani Báře zatím až tak nedařilo, zato v D16 máme Marušku 1. a Hanku 4.... ale holky se letos na jaře spíš soustředí na celostátní B žebříčky. A v D18 je na pěkném 5.místě Amálka. V H12 licenci B potvrdí Jára (průběžně 3.) a Vilda (7.), šanci má i Štěpán (zatím 9.místo). V H14 je to boj, tam je brutální kamenická konkurence, nejlepší z našich Honza na 26. místě. Zato v H18 vede Mikuláš, licenci B si určitě vyběhne.

B žebříček Čechy
Licenci A si snad letos konečně vyběhne Hanka a Maruška. Ještě zbývají 4 závody - 2 teď o víkendu v Jičíně, další dva na podzim. Průběžné výsledky zde, Hanka průběžně třetí v D16, Maruška průběžně 12. v D14.

A žebříček
Loni vítězná Bára letos kvůli problémům s nohou několik závodů v D18 vypustila, zdraví je přednější. Nicméně stále žije možnost nominace na Mistrovství Evropy dorostu, letos v Rumunsku... rozhodující bude víkendový dvojzávod u Třebíče.

Ranking
Do celostátního žebříčku dospělých se počítají všichni, kdo v posledních 12ti měsících běželi alespoň jeden závod v kategorii H21 resp D21. Počítá se 10 nejlepších závodů za posledních 12 měsíců. V květnu postoupila Bára na (pro ni i pro Říčany rekordní) 44. příčku v ženách. Dost závodů v D21 má odběhaných i Anička Stehlíková (460.místo). Nejlepší z říčanských mužů je Prakin, který v květnu poprvé přeskočil Davida - 360. místo. Říčanské výsledky najdete zde.

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.