Hurá na prázdniny

Letošní jarní orienťácká sezóna je za námi. Posledním závodem před prázdninami byly dětské a firemní štafety Klacky OPEN, spojené s vyhlášením výsledků celého seriálu Pražského poháru žactva. Bylo hezké počasí a pěkné tratě, takže nevadilo ani poměrně malé shromaždiště s hromadou hnoje uprostřed.

IMG_9454

Ve štafetách jsme měli silné zastoupení v kategorii MIX 11, tedy děti do 11 let. Na senzačním druhém místě doběhla štafeta Terka-Štěpán-Laura, skvělé čtvrté místo vybojovali Vašek-Vojta-Martina. V ostatních kategoriích jsme spíš sbírali zkušenosti, ale všichni šli do závodu naplno a podali pěkné výkony. Na bednu to bude třeba příště 🙂

V PPŽ jsme oddíl jsme celkově skončili druzí za Kotlářkou. V jednotlivcích stanula na stupni vítězů zlatá Maruška a bronzový Vašek.

PŘEJEME KRÁSNÉ PRÁZDNINY. Běhejte, jezděte na kole, plavte, ať jde fyzička nahoru. Hlavně ale opatrně. A nepřehánějte to s učením! V září AHOJ.

[pe2-gallery album="http://picasaweb.google.com/data/feed/base/user/matasek1602/albumid/6164058531724510161?alt=rss&hl=en_US&kind=photo" ]

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Fotogalerie, Závody. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.