Členství v OB Říčany pro rok 2016

Sice v Říčanech mrzne a na jaro to nevypadá, ale v zákanálí po sněhu není ani památky a navíc nemám program na večer. Takže jsem se pustil do sepisování pravidel na příští rok. Registraci ve svazu OB je nutné provést do konce února, takže to zas tolik to nespěchá.

V Přihláškovém systému se již objevil nový „závod“ s názvem Členství 2016. Stejně jako při přihlašování na závod klikněte na křížek, vyplňte kategorii = požadovaný typ členství a svou volbu potvrďte. Křížek se změní ve fajfku, vaše jméno je na seznamu. O ostatní se postaráme. Současně prosím o validaci osobních dat ve vašem profilu (menu Nastavení) – hlavně rodné číslo a email (pro registraci povinné) a pokud možno i telefonní kontakt a alespoň obec trvalého bydliště.

Pro rok 2016 jsme rozdělili členství pro děti a dospělé. Důvodem je dodatečný příspěvek, který se odvádí za každého dospělého Středočeskému svazu OB. Čili letos budeme mít 3 druhy členství:

 1. Standardní členství = jsem dítě, chodím na tréninky, budu jezdit na závody
  • Cena 1000 Kč na pololetí
  • V ceně je registrace do ČSOS, startovné na oblastních a celostátních závodech zdarma, možnost účasti na soustředěních a společných akcích
 2. Jen závody = jsem dítě, bohužel nemohu chodit na tréninky (ani do tělocvičny, ani do lesa), ale chci jezdit na závody a případně na soustředění
  • Cena 250 Kč za rok
  • V ceně je registrace do ČSOS, možnost účasti na soustředěních a společných akcích
   Startovné na pražských a celostátních závodech si každý platí sám (automaticky se strhává z účtu v clearingu), přihlášku a další servis zajišťuje oddíl.
 3. Dospělí = jsem dospělý, chci jezdit na závody a případně na soustředění
  • Cena 300 Kč za rok
  • V ceně je registrace do ČSOS, možnost účasti na soustředěních a společných akcích
   Startovné na pražských a celostátních závodech si každý platí sám (automaticky se strhává z účtu v clearingu), přihlášku a další servis zajišťuje oddíl
  • 50 Kč za každého dospělého oddíl odvádí do společného rozpočtu Středočeského svazu OB

Cena za členství, stejně jako všechny další platby oddílu, budou strženy z clearingového účtu daného člena ke konci února, ke stejnému datu bude provedena registrace v ČSOS.

Kdo již nechce být člen, tedy nechce ani chodit na tréninky, ani jezdit v roce 2016 na závody a s orienťákem končí, dejte vědět. Nutné bude vyrovnat clearingový účet (případně vám přeplatek zašleme) a ze systému vás smažeme. Pokud v roce 2016 nechcete závodit (jste například v Americe 🙂 ), ale do budoucna se chcete vrátit, tak vás jen v roce 2016 nebudeme registrovat do ČSOS… čili nic neplatíte, účet v Přihláškách vám ponecháme.

Jo, a malé děti, které ještě nezávodí, registrujeme zdarma 😛

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.