Mapový trénink pro otrlejší

Teplota 7 stupňů a déšť – to byly základní charakteristiky mapového tréninku ve středu 5. října u Struhařova. I tak se dostavilo téměř 40 statečných dětí i dospělých.

A to nebyly jediné komplikace, které na tyto odvážlivce čekaly. Zatímco poslední trénink se konal na zbrusu nově aktualizované mapě u Světic, tentokrát jsme jej postavili na už letité mapě Holý vrch pokrývající část Voděradských bučin mezi obcemi Struhařov, Jevany a Zvánovice. Zejména porosty v okolí startu a cíle moc neseděly, sem tam se objevila nová oplocenka či starší naopak zmizela.

Postavili jsme pět tréninkových tratí, od lehké obíhačky po cestách pro ty úplně nejmenší až po (doufám) složitější trať pro dorostence a dospělé.

Pršet začalo s výběhem prvních dětí do terénu a přestalo snad právě po skončení tréninku. Děti se vesměs deště ani rychlého stmívání v lese nezalekly, trénink úspěšně zvládly a včas se všechny vrátily do cíle.

IT centrum tréninku (foto Verča)

IT centrum tréninku

Výsledky zpracovalo výpočetní středisko pod Honzovým vedením (díky moc!), správnost ražení kontrol jsme tentokrát neřešili. Každý sám za sebe jistě ví, zda vše orazil.

Výsledky tréninku

Příspěvek byl publikován v rubrice Tréninky. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.