Červený Mlýn a Malíkovice

První dva závody letošní jarní sezóny oblastního žebříčku máme za sebou. Úvodním závodem byla krátká trať v Červeném Mlýně u Rakovníka a tuto neděli jsme vyměnili krátké nohy za delší v Malíkovicích. Mezi oběma závody bylo velikonoční soustředění, takže můžeme srovnávat.
Obě výpravy čítaly přes čtyřicet borců a borkyň, které se nenechaly zastrašit ani tím, že před velikonoci byla půda ještě dost zmrzlá, a ani tento víkend, i když už bylo o poznání tepleji, jsme opalovací krém nevyužili.

V obou letošních závodech excelovaly Maruška s Bárou a vyběhly 3x zlato a jednou stříbro. Plus Hanka přidala bronz od Rakovníka.
Pochvalu zaslouží ale i mladší dívky: V Červeném mlýně byla Anežka K. 17. v D10, Adélka K. 11. v D12 a Laura 17. v D14. V Malíkovicích si všechny o dost polepšily. Anežka K. na moc pěkné 7. místo, Laura na 8. místo a Adélka K. dokonce dosáhla na stříbrnou medaili. Gratulujeme. Klasika jim, jak je vidět, svědčí.

Nejlepší z kluků byl v Malíkovicích na 11. místě Vítek P. (H18) a na krátké trati v Červeném Mlýně to vyšlo na pěkné 6. místo Alexovi v H18 a Járovi - 4. místo v H14. Hezky se taky zlepšil Tomáš K. - 35. místo v přecpané H12.

Našim veteránům se dařilo také spíš v klasice: 5. místo Bára K., 4. místo Míša K. a 5. místo Iva Š. Z kluků veteránů pak nejlepší Pavel na 10. místě v H35L.

Fotky z lesa i shromaždiště od Jardy Kotka:

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.