Jak bylo v Kosteleckém pivováře

Tak se nám tady asi zakládá takový trend - shromaždiště v pivovaru. Minulý týden také. Což o to, není to špatný nápad. Malých pivovarů je dnes spousta, jen jejich poloha asi dosud nebyla dobře volena s ohledem na orienťácky zajímavé terény :). Uvidíme.

Startovní časy byly tentokrát rozloženy od jedenácti až do dvou hodin odpoledne, a tak - jelikož se v závěru účastníkům podařilo prakticky vykoupit zásobu PETflaškovaných pivních speciálů - tak později startující museli u pípy vylévat své vlastní iontové nápoje, aby si místo nich nechali načepovat místní rezavou vodu.

Pořadatelé měli k dispozici nepříliš velký prostor centra města. Přesto nás zavedli do zajímavých zákoutí, jako je kavárna s hosty nebo zahrada domu seniorů s autentickými seniory. A samozřejmě zámek. Ten se ukázal jako nečekaný oříšek pro řadu našich závodníků. Zleva nebo zprava? Které schody vůbec někam vedou? A kdo nenastudoval předem stránky závodu, tak též: aha, tak tady se to dá podběhnout!

A co výsledky? Vyplatila se hojná účast? Ano, zabodovali jsme! Především v D16, kde naše závodnice zabraly čtyři místa v první desítce z toho dvě na bedně: Ema, Kačka, Laura a Martina 2., 3., 5. a 7. místo, přičemž první čtyři příčky se vešly do 16 sekund! Ema to v prostředku vytáhla z 8. pozice až na medaili! Naopak Martina začala výborně, ale na K5 přišla minutová chyba a propad o 7 příček, škoda.

V mladších holkách hezky Adélka - 9. D14, a to to v průběhu vypadalo ještě lépe!

A další stálice: Bára zlato v D21L, Hanka zase 2. v D21K a s obrovskou rezervou před 3. místem.

Davídek L. a Honzík P. jen 4s od sebe 10. a 11. místo v H10. Škoda toho závěru, mohlo to být ještě o pár příček výš.
A v první desítce ještě uvízl Jára (6. místo v H16).

No a veteráni také něco přivezli. V D45 Iva a Lenka 1. a 3. místo, páni Tomáš 7. místo H35 a v H45 Michal a Pavel 6. a 8. místo. Oběma na zámku utekla bedna a už ji nedoběhli.

Níže je pár obrázků z místa od Barči a mě.
a také několik říčanských borců a borkyň "přímo v akci" je zvěčněno ve fotogalerii na stránkách závodu, tady: https://oz2019.stopapraha.cz/fotogalerie/

Honza

Příspěvek byl publikován v rubrice Závody. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.