Členství v OB Říčany v roce 2020

Jako každý rok je potřeba do konce února registrovat členy v Českém svazu orientačních sportů (abyste mohli běhat závody). Zároveň je za námi pololetí ve škole, takže se děti, které chodí na tréninky, budou přihlašovat na příští pololetí.  Tohle je tradičně aktivita, u které požadujeme vaši aktivní účast. Čtěte tedy dál.

Druhy členství a pravidla budou v roce 2020 podobné jako v roce loňském. Naším hlavním cílem je motivovat děti (a jejich rodiče) k tomu, aby s námi jezdily na závody a neměly orienťák jen jako středeční kroužek. Máme ale i členství pro všechny ostatní, ať už děti nebo dospěláky, kteří chtějí běhat orienťák za Říčany a využívat servisu, který jim můžeme poskytnout při přihlašování na závody atd. Tedy

1.    Standardní členství = jsem dítě, na jaře budu chodit na tréninky a budu jezdit na závody

  • Cena 2000 na pololetí, přičemž pokud dítě absolvuje alespoň 4 závody za pololetí (jarní resp. podzimní), bude vám na konci pololetí 750 Kč vráceno na clearingový účet.
  • V ceně je registrace do ČSOS, startovné na oblastních a celostátních závodech zdarma, příspěvek na oddílová soustředění a společné akce.

2.    Jen závody = jsem dítě, bohužel nemohu chodit na tréninky (ani do tělocvičny, ani do lesa), ale chci jezdit na závody a případně na soustředění. Platí rovněž pro dospělé.

  • Cena 400 Kč za rok
  • V ceně je registrace do ČSOS, možnost účasti na soustředěních a společných akcích
    Startovné na středočeských i celostátních závodech si každý platí sám (automaticky se strhává z účtu v clearingu), přihlášku a další servis zajišťuje oddíl.

Cena za členství, stejně jako všechny další platby oddílu, budou strženy z clearingového účtu daného člena ke konci února, ke stejnému datu bude provedena registrace v ČSOS.

I vy, kdo již nechcete být členem a s orienťákem končíte, nebo prostě jen chcete letos odpočívat, vyberte prosím příslušnou "kategorii" . Jestli jen nebudete mít letos čas na to jezdit na závody, ale plánujete se třeba příští rok vrátit, nebudeme vás rušit ze systémů a odhlašovat na svazu OB - zvolte čleství "letos nic". Jestliže chcete opravdu končit a vracet se již nechcete, bude nutné vyrovnat clearingový účet (případně vám přeplatek zašleme), pak vás v souladu s GDPR ze systému smažeme. V takovém případě zvolte "končím s OB"

Jo, a malé děti do 7mi let, které ještě nezávodí, registrujeme zdarma.

David

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality, Závody. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.