Velikonoční soustředění Český Ráj – hlaste se

V Přihláškách se již objevila možnost přihlašování na tradiční velikonoční soustředění. Po pěti letech se vrátíme do Srbska v Českém ráji. Kdo jste tam již někdy běhal, budete souhlasit s tím, že jde o úžasné lesy - rovinaté pasáže v nádherně průběžném borovém lese se střídají s většími nebo menšími shluky pískovcových skal... takže na své si přijdou začátečníci i ti velmi zkušení.

KDE

Český ráj,  obec Srbsko 32, Kněžmost, penzion Relevant.

Ubytováni budeme v apartmánech a bungalovech, po 2 postelích v místosti (případně s přistýlkou). V ceně ubytování je volný vstup na plážový volejbal a venkovní badmintonový kurt a studený bazén (asi nevyužijeme 🙂 ). V okolí jsou i skvělé terény pro cyklistiku, kolárna bude k dispozici.

KDY

  • začínáme v pátek 10.4. 2019 - sraz v penzionu v 10 hod
  • konec soustředění v pondělí 13.4. ve 14 hod 

SPOLEČNÁ DOPRAVA

Bude, kapacita cca 30 míst. V přihláškách identifikujte, jestli byste měli zájem (i třeba jen jednu cestu. Odjezd busu bude v pátek 10.4. 2019 v 8.00 od Penny marketu v Říčanech, zpět v cca 14 hodin ze Srbska, návrat do Říčan tedy zhruba v 16:00.

CENY

Jako všechno i ceny ubytováni podražily. Cena  pro dospělé 850,- Kč/den a 750,- Kč/den pro děti do 15 let. Oddíl přispěje následujícím způsobem:

  • děti s plným členstvím + děti trenérů a těch, kteří se budou podílet na přípravě - příspěvek 750 Kč (při neúplné účasti poměrná část)
  • děti se členstvím "jen závody" - příspěvek 250 Kč
  • mapy všem zaplatí oddíl + počítáme s příspěvkem na společnou dopravu

Neregistrovaní (rodiče atd.) budou moci jet jen v případě volné kapacity.

Hlašte se v Přihláškách - uzavírka přihlášek v sobotu 28.3.2020

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality, Soustředění. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.