Registrace orientačních běžců na rok 2020

Posledního února byla ukončena registrace orientačních běžců pro rok 2020. Zároveň jsme provedli úhradu vašich členských příspěvků. Prosím zkontrolujte si vaše clearingová konta, zda odepsaná částka souhlasí s vaším zvoleným typem členství a zda nejste v mínusu (někteří skutečně jste – pak je nutné nadotovat váš účet v clearingu; při velmi záporném zůstatku vám bude znemožněno přihlašování na závody). Reklamace adresujte prosím na mne.

V Říčanech jsme registrovali 129 členů oddílu. Loni to bylo 133 členů. Celkem je v ČR 11,649 registrovaných orienťáků (loni 11,074 , tj. +5%). OB Říčany je třetí největší OB oddíl ve Středních Čechách za Kamenicí (191 členů) a Dobříší (147). Každoročně si na tomto místě stěžuji, že na kdysi malé závody kolem Prahy jezdí stále víc lidí... to se letos asi nezlepší, v Praze a středních Čechách je o dalších 203 orienťáků víc než loni. Snad se ale podaří prosadit podobné rodinné startovní časy, již na jaře by to mělo testovat Kladno. Koho zajímají grafy a tabulky, tak něco je zde: Tabulka vývoje počtu registrovaných orienťáků ve Středních Čechách, v Praze a v ČR za posledních 8 let:

  Ještě jedna poznámka - u 30ti členů nebyla v Přihláškách úplná adresa (ulice, obec včetně PSČ). Prosím proto všechny, aby doplnili adresy v Přihláškách (u sebe i u svých ratolestí)! Rodná čísla naopak můžete smazat. Díky.

Příspěvek byl publikován v rubrice Závody. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.