Členství v oddílu OB Říčany pro rok 2021

Sice jsme si od jara loňského roku příliš nezazávodili, ani tréninky v tělocvičně se nekonají, nicméně čas běží dál a jako každý rok je potřeba do konce února registrovat členy v Českém svazu orientačních sportů (abyste mohli běhat závody, až to COVID vzdá). Tohle je tradičně aktivita, u které požadujeme vaši aktivní účast. Čtěte tedy dál.

Druhy členství a pravidla jsou v roce 2021 významně jednodušší než v minulých letech. Vzhledem k tomu, že jsme loni skoro netrénovali ani nezávodili a není jisté, kdy se situace zase vrátí do normálu, rozhodli jsme se, že budeme letos od všech vybírat jednotné členské příspěvky 400 Kč. Jakmile to bude možné, začneme trénovat, nicméně v tomto pololetí od dětí nebudeme "kroužkovné" vybírat.

V Přihláškách najdete "závod" s názvem Členství 2021. Tam pro sebe případně pro všechny členy vaší rodiny vyberte jednu z možností:

1.    Ano pro rok 2021 = chci být členem oddílu OB Říčany a Svazu orientačních sportů (ČSOS). Začátkem března mi bude z clearingového účtu strženo 400Kč

2.   Letos nic = v oddílu mě zatím nechte, ale letos běhat nebudu a nechci tedy registrovat do ČSOS

3.   Končím s OB = zrušte mě z oddílu, již orienťák běhat nechci. V takovém případě bude nutné vyrovnat váš clearingový účet (případně vám přeplatek zašleme) a potom vás v souladu s GDPR ze systému smažeme.

Tedy reakci potřebujeme úplně od všech. Termín je 28.února... ale prosím nenechávejte to na poslední chvíli.

Jo, a malé děti do 7mi let, které ještě nezávodí, registrujeme zdarma.

David

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.