RIC => PGP

Bára s orienťákem začala v roce 2008, kdy ji maminka přivedla do říčanské větve oddílu MFP.

ORIS, protože nemá delší historii, uvádí první záznam o Báře až 7. 4. 2013 (oblastní žebříček) – to už běžela kategorii D16 a samozřejmě VYHRÁLA. Je vidět, že ji  trenérské duo Petra a David R. dobře připravilo a že Bára zodpovědně už od mala trénovala fyzičku, ať už sama nebo pod odborným vedením na tehdy ještě pondělních běžeckých trénincích.

To již byla zařazena do dorostenecké reprezentace a začala sbírat mezinárodní zkušenosti a úspěchy. 2013 - dorostenecké  mistrovství světa v Portugalsku – štafeta Čechová, Vyhnálková,  Vavrysová vyhrála o 5 minut!  A individuální bronz z longu k tomu. 2014 MED Makedonie – další zlatá medaile ve štafetách a na vrch přidala o rok později  ještě jednu zlatou štafetovou (MED Rumunsko) – je vidět, že Bára je pro štafety správný hráč!

Jednou to však na stupínek nejvyšší nevyšlo, a to na prestižním závodu štafet na oddílovém velikonočním soustředění v Srbsku 2015, kde ve slavné štafetě (Klára, Klára, Bára) Bára dokázala vybojovat „jen“ druhé místo. Byl to neskutečný výkon a bylo neuvěřitelné Báru sledovat, s jakým nasazením běží, byť na oddílovém soustředění a jak postupně předběhla 12 štafet! A to finišmani ostatních štafet nebyli žádná ořezávátka.

Tak jsme si zvykli, že Bára je součástí reprezentace, nejdříve té dorostenecké, potom juniorské a nyní té dospělácké. V říčanském dresu posbírala spoustu skvělých umístění i na české půdě, rádi jsme její zápolení sledovali a fandili jí.

To, co do Báry v předchozích letech trenéři vložili, vrací nyní ona při přípravě oddílových dětí – ať už v tělocvičně nebo v lese.

Nejen za loňské úspěchy byla oceněna nejvyšší oddílovou cenou – stala se na rok majitelkou Kufru! Báro, doufáme, že nám ho za rok na Posledním kufru, byť v dresu Pragovky, vrátíš 🙂

Ať se Ti daří!

Fanclub B.V.

Švýcarsko MČR krátká 2019 Reprezentace ČR v OB ŽB Čechy-západ 16.6.2019 vítězka D21A Mistryně světa ve SMIKu 2018 Poslední kufr 2017

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality, Závody. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.