Členské příspěvky

nové ❗ Členské příspěvky na podzimní sezonu byly z vašich účtů strženy dne 3.11.2014. Vše je zdokumentováno v Přihláškách jako "závod" s názvem Kroužek podzim 2014 s datem 1.9.2014.

Model je stejný jako na jaře:

  • Členství „jen závody“ platí na kalendářní rok, bylo tedy již zaplaceno na jaře. Teď nic tedy platit nemusíte. Týká se dospěláků a dětí, které na jaře nechodily na společné tréninky.
  • „Standardní“ členství je určené pro děti, které chodí na společné tréninky. Součástí je i startovné na všech závodech v Přihláškách zdarma. Zde kopírujeme školní rok. Na první pololetí 2014/2015 jsou členské příspěvky 1000Kč. Pokud neřeknete jinak, „standardní“ členství vám automaticky prodloužíme na další pololetí. Částku automaticky strhneme z clearingového účtu během října.
  • Kdo jste na jaře na tréninky chodili a teď již nechcete - byli jste přesunuti do skupiny „jen závody“.
  • Kdo jste na jaře na tréninky nechodili a na podzim chodit budete - vám byl stržen členský příspěvek 1000Kč, ale zároveň vám byly zpětně proplaceny závody z podzimní sezony. Ve vyúčtování je částka vidět ve sloupci "Ubyt".

Jak nadotovat clearingový účet a jak kontrolovat pohyby na něm snad všichni víte. Pokud ne, přečtěte si oddílovou kuchařku.

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.