Mistrovství oblasti štafet

Po Michalově napínavém příběhu říčanské štafety bojující o pohár z klacků přichází suché shrnutí výsledků dalších štafet.

Tedy ne, že by jich bylo příliš mnoho. V tomto směru máme značné rezervy, protože jsme postavili pouze dvě mládežnické štafety a to jen díky Honzovu úsilí v posledních hodinách přihlášek. Do příště je co zlepšovat. A litovat mohou i dospěláci, protože jak v D21 tak i v H21 znamenalo úspěšné doběhnutí do cíle i stupně vítězů. Což ostatně svědčí o tom, že ostatní středočeské kluby jsou na tom podobně…

V H18 rozběhl říčanskou štafetu Tomáš K., druhý úsek běžel Jirka S. a finišoval Honza P. A nakonec to stačilo na druhé místo ze tří zúčastněných středočeských štafet.

Dívčí štafetu D18 odstartovala Laura, která předala Barče a finiš obstarala Martina. Holky se snažily, ale menší ztrátu z úvodu už nedokázaly stáhnout a skončily těsně za stupni vítězů.

Mediálně úspěšný příběh smíšené štafety v kategorii Klacky@Open už jistě všichni znají… Zajímavostí oddílové účasti je také fakt, že finišery všem štafetám dodala jediná rodina.

Pro úplnost je ještě třeba dodat, že dvě zástupkyně OB Říčany vystoupaly na stupně jako členky jiných štafet – Adéla ve vítězné dobříšské (D18) a Zuzka H. v louňovické, která v D14 skončila třetí. A oddílová odchovankyně Bára V. se v dresu PGP stala mistryní Pražské oblasti.

Kompletní výsledky.

Pár fotek od Michala:

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality, Závody. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.