PPŽ 13.5.2015 – Jureček

 607634_plovarna-jurecek-2_image_620[1]

Novinky

15.5. Dvě reklamace byly akceptovány, dále opraveno několik registračních čísel. Výsledky nyní považujeme za finální, byly odeslány počtáři bodů seriálu PPŽ. Za nás tedy pro letošek všechno. HOWGH.

14.5. Mapa HDR a nejpočetnější kategorie T5 pro vaše analýzy.

Pěkné fotografie od Lucky Sládečkové jsou nově ve fotogalerii.

A ještě jedna fotka - ztráty a nálezy. Pokud něco z toho poznáváte, dejte dítěti za uši a napište si na ppz2015@obricany.cz .

ztraty a nalezy

13.5. Závod je za námi. Děkujeme všem závodníkům za účast i za vlídná slova k organizátorům. Byl to rekordní závod Pražského poháru žactva - cílem prošlo 480 závodníků, vystartovalo téměř 500 lidí, v kategorii T5 startovalo 130 závodníků! Koncept závodu s malým počtem kategorií, retro kleštičkami a papírovými průkazkami prošel opravdu zatěžkávací zkouškou.

Nicméně snad se všechno povedlo. Počasí bylo skvělé, sluníčko a 20 stupňů, ideální na běhání. Areál koupaliště Jureček a nové hřiště u 50.rovnoběžky (snad jste se i všichni poučili, kam že to ta rovnoběžka z Říčan pokračuje) byly důstojným zázemím závodu, mapa ze Sosnovy dílny seděla, kontroly byly na svých místech a oba ztracení závodníci se do tmy našli.

Předběžné výsledky jsou zde. V záplavě 500 papírových průkazek mohlo snadno dojít k chybě, případné reklamace prosím posílejte na ppz2015@obricany.cz . Průkazy jsou všechny zaarchivované, nebude problém výsledek ověřit.

V odkazu dole se brzy objeví fotky. Pokud byl na místě další fotograf a chtěl by se o své dílo podělit, nechť se ozve pořadatelům. Díky.

12.5. Vzhledem k nečekanému zájmu o náš závod - momentálně 440 závodníků - se pokusíme spustit start co nejdříve, předpoklad v 15:45. I tak se připravte na to, že mohou být na startu delší čekací doby... Ještě doplnění k pokynům - mapy v cíli nebudeme vybírat. Nenarušujte regulérnost závodu tím, že byste mapu ukazovali závodníkům, kteří na start teprve čekají.

11.5. Přípravy závodu jsou v plném proudu. Všechny podstatné informace jsou již obsaženy v rozpisu, nicméně stojí za to připomenout:

CENTRUM ZÁVODU: V Říčanech. Nikoliv na koupališti Jureček, ale za ním na hřišti u 50.rovnoběžky. Je možné využívat prostor koupaliště za účelem občerstvení nebo na záchody. Jinak se prosím v areálu koupaliště nijak nezabydlujte.

PREZENTACE: již od 15:30. Snažně prosíme - pokud možno prezentujte celý oddíl najednou

START: 16:00 do 18:00, start je přímo na shromaždišti. V tuto chvíli je přihlášeno 390 závodníků... snažte se nepřijít všichni na poslední chvíli 🙂

CÍL: V kategoriích P2 a HDR může běžet více lidí na jednu přihlášku. Na startu budou k dispozici dodatečné průkazy pro doprovod, další děti atp. KDO NEBUDE MÍT PRŮKAZKU, NESMÍ PROBÍHAT CÍLEM. Nevezmete-li si na startu dodatečnou průkazku, pak prosím neprobíhejte cílem. Nechte svoje dítko běžet a sami cíl obejděte.

VYHLÁŠENÍ: bude. Budou i diplomy a ceny. Ale jen pro ty, kteří do cíle doběhnou do 17:30.

PARKOVÁNÍ: BUDE PROBLÉM! Pokud možno přijíždějte vlakem nebo autobusem. Vlak jezdí z hl.n. každou čtvrthodinu. Navíc jsou přístupové silnice do Říčan ve špičce mnohdy zacpané... tak ať stihnete start!

BUFET: budou výborné buchty přichystané šikovnými dorostenkami a maminkami těch mladších členů našeho oddílu. Výborně se na ně poběží!

23.4. Zveřejněn rozpis závodu

15.4. Nová mapa je hotová. Jde o kompletně přemapovaný prostor mapy Jureček z roku 2009. Zde je pár vzorků, máte se nač těšit:

vzorek_1    vzorek_2    vzorek_3    vzorek_4

30.3. Spuštěny stránky závodu a brzy zde bude zveřejněn podrobný rozpis. Jen stručné informace k závodu: centrum závodu bude v Říčanech u rybníku Jureček přímo na padesáté rovnoběžce! Těšíme se na vás!

Rozpis

Fotogalerie

Výsledky

Příspěvek byl publikován v rubrice Pořádáme. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.