OŽ Kamenice 21. – 22.10.

Kamenice uspořádala krásný dvojzávod se shromaždištěm ve Vavřeticích.  A protože to máme opravdu za rohem, v sobotu i v neděli se nás zúčastnilo přes 50!

V sobotu to byl skoro až sprint (tedy správně krátká trať) na námi známé mapě Valnovka. Bylo to rychlé, hoooodně rychlé, chyby se neodpouštěly. No, ale oni se ani moc nedělaly a tak rozhodovala rychlost běhu a rychlost realizace. A dvakrát nám to v oddíle cinklo: Martina P. a Hanka Š. Blahopřeji!

D10 – 6.Maja, 26. Týnka, 32. Anežka, 37. Eliška, 38. Kristýnka a Lucka pro zušenosti

H21L – 20. Mikuláš

V neděli nás pak kamarádi z Kamenice poslali na novou mapu Gabrhele a to na docela jiný terén. Byla to sice také krátká trať, ale spíše s prvky klasické trati. Zde bylo potřeba přemýšlet nad volbami postupů, detailně číst terénní tvary a mít silné nohy a často i paže při lezeckých vložkách z hlubokých rýh. A medaile jsme posbírali hned tři: Maja, Laura a Hanka. Holky, super!

D10 - 3. Maja, 16. Val, 26. Týnka a Eliška pro zkušenosti

D12 – 6. Adélka, 7. Maki, 12. – Anička

D14 – 1. Laura, 5. Ema, 8. Martina, 20. Bára K. , 29. Bára V.

D18 – 2. Hanka , 4. Anička

H10 – 24.  Tomáš, 30. Kuba, 34. Vojta, 38. Ondra,

H10L – 16. Petr

H12 – 10. Vašek, 24. Tomáš, 25. Hynek, 32. Tomáš Kr.

H14 – 12- Štěpán, 17. Tomáš N. (přišel pozdě na start, jinak okolo 10. místa), 23. Ondra

H21L – 35. Miki a přijel možná i kouzelník😊 z Londýna:  David 28.

PS: Děkuji našemu dvornímu fotografovi Jardovi za nádherné snímky!

Gabča

Příspěvek byl publikován v rubrice Závody. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.