GDPR v praxi poprvé po klasice v Kytíně 13.5.

V Kytíně 13.5.2018 jsme bojovali o tituly přeborníků oblasti na klasické trati. Kromě boje na trati jsme další boj svedli na louce bez stínu s májovým sluníčkem. A další boj zkusím svést s požadavky GDPR, jak by to v budoucnu mohlo vypadat při striktním dodržování pravidel bez souhlasů členů oddílu ohledně prezentování osobních údajů (jména, fotky, ...). Schválně co řeknete na vypovídající hodnotu článku. Vezeme medaile!     5 kusů v dětských kategorií a BV. A cinkalo to i u veteránů.

Tituly přeborníků oblasti nejsou zadarmo a tak pro nás  pořadatelé připravili pěkné parametry tratí, které byly srovnatelné s žebříčkem A a B minulý víkend u Hostomic. Královská kategorie H21L např. 12,5km s převýšením 370m, kluci H16 6,3km/205m a holky D18 5,9km/240m. Tetokrát jsme bojovali nejen s parametry tratí, ale hodně sil z nás vyždímalo i slunečné a teplé počasí. Takový hvězdář z Ondřejova a Maki strávili na louce před odchodem na start více než 2 hodiny, protože starší ségra startovala brzo. Už to je muselo stát hodně sil a další síly padly cestou na start 1800m do mírného kopce. Podmínky ale byly pro všechny stejné a orieňťák je sport pro přírodňáky, takže jsme si to všichni krásně užili. Po roce se objevil i Dingo téměř s celou rodinou. Celkem bylo na startu 51 členů oddílu, druhý nejvyšší počet v této sezóně. Přidávají se i rodiče, což je moc fajn.

Pár střípků z pozávodních rozhovorů s našimi členy, kdo na ně měl ještě sílu. Pro BV byl hlavně začátek náročný fyzicky i psychicky, nějaké chybky byly. Hanďa klasicky "Dobrý ...". Starší dcera od hvězdáře spokojená, ale chybka v závěru pár minut připočetla. Štír v pohodě, Véna na jistotu bez větších záseků. AK spokojená (jakpak ne, když vybojovala celkové 1. místo a titul přeborníka oblasti v D12 - gratulujeme).

U MP v D14 z Říč__ prý dnes nebude večeře, říkal MP táta taky z Říč__, neb dnes "jen 5. místo". Vedoucí závodu přesto gratuluje, moc pěkný výsledek a jde se podívat, jakpak že dnes běžel přísný MP táta. Vedoucí oddílu byl se svým výkonem hodně spokojený, konečně parametry tratě podle jeho gusta, bez větších chyb, ale "pomalu". No pomalu, 2 minuty za Sádlem je už super výsledek. Taky to pořádně po závodě rozebrali.

MK v D45K si to užila, našla vše. I LP nelitoval své přihlášky do královské kategorie. E_a V_h_á_k_v_ D35L v době rozhovoru už zklamání rozdýchala a vyloudila krásný úsměv. A JT v H45L? Fyzicky náročné, od poloviny závodu šel a přesto dosahoval někdy kupodivu menších ztrát než na začátku, kde nejen jeho zmátla chybějící oplocenka (lépe řečeno rozebraná) při postupu na 2. kontrolu.

Zkrátka a dobře, všichni jsme si to užili, gratuluji medailistům, blahopřeji všem za další pěkná umístění, díky za účast a zase naviděnou na dalších závodech. A nechyběla ani módní přehlídka při zkoušení velikostí chystané objednávky oddílových svršků.

Výsledky zde. Celkem 5 dětských + BV medailí ve Stč. kraji. Pěkné.

Uvádím ty nejlepší, ale jak je uvedeno výše, všichni jste běželi moc pěkně. Vysvětlivky k X/Y/Z: X ... umístění ve Stč. oblasti, Y ... umístění celkové (Stč. + Pražská), Z ... průměrná rychlost běhu min/km. Pouze jedno číslo uvedené u "jména" znamená celkové umístění.

D10 - MS 2/5/9,8 (stříbrná medaile v Stč. kraji - super). AK 15 (pěkné).

D12 - AK 1/1/7,2 (zlato, přeborník oblasti a celkový vítěz, pěkná rychlost běhu - velká gratulace). Maki 11 a taky pěkně pod 10min/km.

D14 - LdH 4/8/8,4 (těsně za stupni vítězů), MP (5/9/8,4) (jen 5s za LdH) - pěkně holky. BK 22.

D16 - KK 15 (pěkné).

D18 - HŠ 2/2/9,2 (další medalile Stč. i celková - krásné stříbro).

D21L - BV 1/5/8,5  (zlato a přeborník Stč. oblasti - gratulace).

H10L - MS skoro náš člen - 2. v Pražské oblasti.

H12 - MK 17, TK 24.

H14 - Štír 19, Véna 25, VR 27, OM 32.

H16 - JŠ 3/11/8,6 (bronz v Stč. kraji - gratulace), VR - 4/12/10,1.

H18 - AP 12.

Dospěláci si své výsledky jistě analyzují podrobně sami, tak v rychlosti vyzdvihuji - hvězdář z Ondřejova 7. místo H35L si určitě zlepšil náladu po minulém víkendu, TK 2. místo H35K, PR 2. místo D35K, GH 4. místo D45K, IŠ 7. místo D45L.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Závody. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.