Žebříčky – celkové a průběžné výsledky

Téměř každý závod se započítává do nějakého žebříčku nebo jiné dlouhodobější soutěže. V právě skončeném středočeském žebříčku se podařilo (osmi holkám a dvěma klukům) vyběhnout si 10 licencí B. To ale není všechno... koho zajímá, co se kde běhá a jak jsou na tom říčaňáci, klikněte dál.

 

Středočeský žebříček

je dobojováno. Poslední závod se odběhl v sobotu v Ondřejově. Dopadlo to velice dobře pro Říčanské barvy - 3 stupně vítězů, 10 licencí B... souhrn říčanských výsledků je zde. Vyzdvihnout je potřeba

  • parádní Anežku Kindlovou v D10 (5.místo)
  • 4 úžasné D12, které si vyběhly licenci B - Adélka (2.), Maki (7.), Anička (11.) a Bea (13.)
  • 4 famózní D14, které si taky vyběhli B licenci: Laura (1. celkově!), Martina (2.), Ema (5.) a Barča (12.)
  • celkové 14. místo Tomáše v H12 a 13. místo Ondry v H14 jsou ve velké konkurenci také super
  • Jára vítěz v H16, taktéž licence B
  • Alex 4. v H18, dosáhl též na licenci B

Když k deseti B licencím z oblastního žebříčku přičteme 3 A licence (trio Bára, Hanka, Mařka), tak jde o zatím nejlepší výsledek říčanského orienťáku za 10 let, co existujeme. To je skoro na šampaňský 🙂

Žebříček A

Žebříček A je nejvyšší celostátní soutěž, něco jako extraliga. Skládá se letos z 12ti závodů, polovina je již odběhlá. Máme dva zástupce - Báru v D20 (průběžně 4.)  a Hanku v D18 (zatím se ještě do bojů nazapojila, ale jistě nějaké pěkné body přiveze ze Šumperka o víkendu). Průběžné výsledky zde.

Žebříček B - Čechy západ

Do B žebříčku je zařazeno celkem 6 závodů, 2 z nich už se odběhly. Nejlépe si vedou Maruška - po dvou závodech průběžně 1. místo v D18 - a Martina - průběžně 8.místo v D14, zatím na úrovni A licence (vydržať !)

Nesmíme zapomenout na úspěchy dospělých - průběžně 3 třetí místa (Zita v D35, Ivca v D45 a Prakin v H45. Výsledky Žebříčku B jsou zde.

Pražský pohár žactva

v PPŽ jsme po třech závodech průběžně šestí, průběžné výsledky jsou zde. Zatím nejvíc bodů nám do hodnocení oddílů vyběhly Maja (181), Maki (173) a Laura (147)… super holky! Ale počítají se výsledky všech, takže jezděte dál!

 

 

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality, Závody. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.