Trénink Sv. Anna 10.10.2018

Další mapový trénink proběhl na mapě Sv. Anna, kterou Libor domapoval o les za dálnicí u Kunic. Premiérově si novou část mapy proběhla kategorie DH16+.

Počasí bylo krásné. Sluníčko a teplo přilákalo hodně dětí a dospělých (56 ve výsledkové  listině). S takovou účastí asi nepočátal ani stavitel trati David při odhadu počtu potřebných map. Situaci "zachránila" Míša, která přinesla nějaké mapy navíc a Ivca, která si nějaké mapy taky vytiskla. Použítí krabiček bylo lehce ohroženo, protože dva největší  specialisté na krabičkové IT Libor a Honza nemohli přijít. Záchranou se jevil Petr, který na jednom tréninku už krabičky a noťas obsluhoval. Nakonec se nečekanou IT posilou stal Jára, který vyrazil na trať brzo, aby se po doběhu mohl IT věnovat. Krátké proškolení předchozího večera v něm zanechalo veškeré nutné informace, takže vyčítání krásně zvládl včetně vytvoření tabulky s výsledky. Díky.

Osobně jsem na trénink dorazil pozdě, proto ohledně běžeckých a mapových výkonů mám jen kusé informace. Pavel hovořil o své velké paralelní chybě na nové části mapy. A větší děvčata něco diskutovala v kroužku, možná trénink, možná hodnotila mužské světové hvězdy z právě skončeného Světového poháru OB v ČR, na které si dokonce v některých případech mohla i "sáhnout".

Na konci tréninku jsme měli jednoho plačícího závodníka, kterého v cíli srazili hodně nešikovně vlastní psi "bez dohledu dospěláků". Jak psal Pavel i z minulého tréninku, psi prosím mějte na vodítku, nebylo to nic příjemného. Nakonec se našla i Sára, o které jsme si mysleli, že je stále v lese (nevyčtený čip), ale nakonec se už nějakou dobu hřála v teple domova.

Díky všem zúčastněným dětem, doprovodu a trenérům za účast na tréninku. Díky staviteli tratí, roznašečům kontrol a organizátorům na místě. Už se stmívalo, tak Petr rychle vyrazil posbírat lampióny dobře dostupné na kole. A já vyrazil s čelovkou na večerní proběhnutí po dalších "hůře" dostupných lampiónech.   Tak zase někdy ahoj ve Strančicích.

Vysledky Sv_Anna_20181010

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Závody. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.